Jump to content
IGNORED

Izrael, Palestina i arapske zemlje


3opge
Krošek
Message added by Krošek,

Na ovoj temi postoje stroža pravila oko kačenja raznoraznih sadržaja: Zabranjeno je repostovanje, kačenje tvitova ili bilo kakvih materijala (slika, klipova...), kao i goli linkovi. Postovi moraju biti napisani sopstvenim rečima, i dozvoljen je hipertekst (dugme Link). Izuzetno, kao propratni sadržaj uz sopstveni post, prihvatljivi su kratki isečci nekog dužeg teksta (ne i kraćeg kao što je obična vest).

Recommended Posts

Opet je Izrael targetirao Palestinskog novinara i njegovu familiju i to pola sata nakon sto se covek odradio live ukljucenje - Mohammed Abu Hatab

 

Ne znam da li je bilo nekad da neko sistematski zatore drugi narod, a da dobiju ovoliku podrsku tokom tog procesa

 

 

 

 

 


 

 

Edited by Lezilebovich
  • Tužno 1
Link to comment
16 minutes ago, Lezilebovich said:

Opet je Izrael targetirao Palestinskog novinara i njegovu familiju i to pola sata nakon sto se covek odradio live ukljucenje - Mohammed Abu Hatab

 

Ne znam da li je bilo nekad da neko sistematski zatore drugi narod, a da dobiju ovoliku podrsku tokom tog procesa

 

 

 

 

 


 

 

 

 

Slucajno sam danas video slom u direktnom javljanju novinara koji je izvestio o tome... Covek se raspao. " Mi smo svi vec mrtvi samo cekamo svoj red" Ili nesto u tom fazonu. 

Vise od trideset novinara poginulo. 

 

  • +1 1
  • Tužno 2
Link to comment
1 hour ago, namenski said:

A jel to da se Hamas ne doseti s kim ratuje?

Nije ti mozda samo kao primisao proletelo kroz glavu da ne zele da se vidi jos po nesto?

 

Smes ruku u vatru da stavis da se radi bas i iskljucivo o nekoliko stotina boraca?

Mislim, ono, gustina naseljenosti, civili na gomile...

 

A sto se tice eventualne obavestajne vrednosti jel se to naprasno probudila izraelska obavestajna zajednicatm?

Ima li negde snimaka te baze, mislim nije mala stvar, pala baza?

Ili nema zato da se Hamas ne bi dosetio da mu je pala 1 baza?

 

Znas kako, nemam nista protiv smatranja pa ni otvorenog navijanja: ali ako ti postovi vec lice na infobilten izraelskog generalstaba, daj barem reda radi disklejmer, nesto kao izraelski izvori, malecka ograda glede sudbine civila koji su se nasli u sred operacije ciscenja sa sve zatrpavanjem buldozerima, taj rad...

 

Ovako ti je post prilicno blago receno sramotan...

ja sam u dva navrata napisao da je moj izvor informacija izraelska televizija kan 1 kanal. ti, naravno, ne moras da tretiras ove informacije kao istinite. nisam pisao o civilnim zrtvama, preneo sam ono sto je javljeno na pomenutoj televiziji u vezi sa borbom protiv hamasa. da li ti imas nesto protiv smatranja ili ne, ne interesuje me ni malo. pisi, smatraj, misli kako ti je volja

Link to comment
8 hours ago, Roger Sanchez said:

Nisu "mediji", prenosi Sky News Australia, koji je pod direktnom kontrolom zločinačke obitelji Murdoch, što se posebno očituje u bezbroju priloga o Bidenovoj izmišljenoj demenciji, pitanju za koje je općepoznato da je od izuzetnog interesa za Australiju (jel tako @Indy, ne možeš prodisati ujutro dok ne saznaš koji je senilni gaf tog dana napravio Biden, npr nazvao Hubble teleskop Webb teleskopom) 

Ne pratim ja vesti ovde na lokalu, ja čitam forum.:fantom:

 

Što se tiče Genocide Joea, najmanji mu je problem što je pomalo zaboravan u svojoj 116. godini.

Link to comment
26 minutes ago, Eleniko said:

 

Sad će da je tovari ona mentolka, rabinova ćerka iz NYa što je imala meltdown kad je videla da je Drake potpisao peticiju za prekidom vatre (zajedno sa ostalim selebritijima kao što su Kejt Blanšet, Džesika Čestejn, Ben Aflek, JLo, Bela i Điđi Hadid itd)

 

 Kako se uopšte neko drznuo da traži prekid vatre dok još uvek nisu pobili sve pacijente po bolnicama, novinare i bebe u Gazi ?

 

Odvratna cionistička nakaza od žene...

Edited by warp
Link to comment
1 minute ago, Indy said:


Pa nemam šta da probam, ovo što ovde sve na prvoj mapi trpaju u "Palestinian land" je 99% British Palestine, nikakve veze sa Arapima nema. Zemlja je bila u vlasništvu Britanske države. Na drugoj mapi je predlog podele koji su Izraelci prihvatili, Palestinci nisu, pa nikad nije ni sproveden. Prema tome prikazuje neku šbb-kbb situaciju. Na trećoj mapi su Gaza i West Bank kao Palestina, a u stvarnosti je Gaza okupirana od strane Egipta, a West Bank od strane Jordana. Kojima je baš pucala ona stvar (kurac) od brige za Palestince. Kao i danas.

  • Hvala 1
Link to comment
21 minutes ago, Indy said:

British Palestine:covid19:

 

Jebote rasplakah se od smeha

 

Bila puna zemlja Britanaca, tu i tamo poneki Jevrejin. Arapi slabo :fantom:

 

  • Haha 3
Link to comment
×
×
  • Create New...