Jump to content
IGNORED

Izrael, Palestina i arapske zemlje


3opge
Krošek
Message added by Krošek,

Na ovoj temi postoje stroža pravila oko kačenja raznoraznih sadržaja: Zabranjeno je repostovanje, kačenje tvitova ili bilo kakvih materijala (slika, klipova...), kao i goli linkovi. Postovi moraju biti napisani sopstvenim rečima, i dozvoljen je hipertekst (dugme Link). Izuzetno, kao propratni sadržaj uz sopstveni post, prihvatljivi su kratki isečci nekog dužeg teksta (ne i kraćeg kao što je obična vest).

Recommended Posts

23 minutes ago, Caligula said:

 

Ne secam se da sam te ikada kvotovao dva puta zaredom, ne citam te jer si dosadan i predvidiv, ali ti me ne ispustas iz usta sa ovim odvratnim i niskim podmetanjima vec neko vreme.

 

Nastavi sto se mene tice, drago mi je da te nesto zabavlja i razgaljuje na ovakvoj temi.

 

Ne zabavlja me ništa, odvratno mi je kao i svaka beskonačna rasprava s tvojim logičkim vratolomijama koje nisu nikom jasne osim tebi, što se obično završi tvojim histerisanjem i boldovanjem jer ti nije jasno kako samo ti vidiš pravu istinu.

Link to comment

Ma sve OK ali ti kad si mi odvratan sa ovim ucitavanjima ne kvotujem te, samo skrolujem. Sada sam reagovao jer si bas zapeo sa idiotlucima. Koliko bedan covek treba da bude da juri nekog po forumu i zgrazava se, to ces valjda ti bolje znati.

 

Kazem, ako te zabavlja nastavi, uvek ce se naci ekipa koja ce te lajkovati i udarati po ramenu. Meni si oduvek neopisivo dosadan opstemestas jbg pa te ne prozivam niti te uzimam u obzir.

Link to comment
24 minutes ago, Roger Sanchez said:

Bilo je i državljana SSSR-a. Posebno u novije vrijeme.

 

Zato i pishe Evrope a ne EU, sigurna sam da ih ima i iz Srbije, ali zna se ko je trigerovao bezaniju onih koji su preziveli rat, a zna se i ko drzi Izraelu ledja decenijama da mogu da sprovode etnichko ciscenje ili kako se to kod demokrata zove rat protiv terorizma.

Mada ako si Kaligula odgovor je Iran i Rusija. I Kina.

Link to comment
20 minutes ago, Caligula said:

Koliko bedan covek treba da bude da juri nekog po forumu i zgrazava se, to ces valjda ti bolje znati.

 

Tebe izgleda baš svi jure i stalkuju po forumu, malo Venom, malo Mel, malo ja... 

 

Možda bi mogao da razmisliš o tome, da se zapitaš šta ako nije do nas? Bolje ne.

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Tebe izgleda baš svi jure i stalkuju po forumu, malo Venom, malo Mel, malo ja... 

 

Možda bi mogao da razmisliš o tome, da se zapitaš šta ako nije do nas? Bolje ne.

A i nije do njega, nego je do vas. Vrtite se besomucno u krug, a caligula je isti na svakoj temi 

  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, Lezilebovich said:

A i nije do njega, nego je do vas. Vrtite se besomucno u krug, a caligula je isti na svakoj temi 

 

Pa šta što je isti, treba da mu se tolerišu sranja koja piše zato što je previše tvrdoglav da bi se obavestio o temi kojom hoće da se bavi?

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Caligula said:

 

O jebote ala ti citas bukvalno.

 

Pa sta mislis, zasto je ukinut, da ne strimuju Netflix?

Ispalo je da se sprdas sa nama koji pominjemo ukidanje interneta kao da eto deca Gaze nece moci da igraju igrice na telefonima i uloguju se na fejs...uostalom, procitaj sam svoju recenicu...mislim, ja sam to tako shvatio...

Edited by Tutankamon
Link to comment
47 minutes ago, Caligula said:

Ma sve OK ali ti kad si mi odvratan sa ovim ucitavanjima ne kvotujem te, samo skrolujem. Sada sam reagovao jer si bas zapeo sa idiotlucima. Koliko bedan covek treba da bude da juri nekog po forumu i zgrazava se, to ces valjda ti bolje znati.

 

Kazem, ako te zabavlja nastavi, uvek ce se naci ekipa koja ce te lajkovati i udarati po ramenu. Meni si oduvek neopisivo dosadan opstemestas jbg pa te ne prozivam niti te uzimam u obzir.

 

Jeste da si specijalista za idiotluke, pa bi trebalo da si u stanju da prepoznaš, ali ne bih se složio. A što se tiče opštih mesta, možda ne bi bilo loše da ih se držiš u budućnosti, pošto ove bisere koje prosipaš uglavnom niko ne razume. Možda je do nas, a možda je i do tebe.

 

Ne juri te niko i ne glumi žrtvu. Nisi u Gazi.

Link to comment
49 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Tebe izgleda baš svi jure i stalkuju po forumu, malo Venom, malo Mel, malo ja... 

 

Možda bi mogao da razmisliš o tome, da se zapitaš šta ako nije do nas? Bolje ne.

 

Nisu to "svi" i ne ucitavaju svi ove gadosti. To je ista ekipa i nisam jedini koji ima enturaz na PPPu. Ti si se cak i deklarisao na moderaciji javno kao zvanicni stalker. Krene se od jedne teme koju kandiduje ova Mel, zavrsi se sa najgnusnijim ucitavanjima oko ove usrane situacije dole koja podrazumeva hiljade civilnih zrtava. Kome to koristi ne znam ali da postoji patern, to je jasno.

 

Da ne davim ovaj topik ovime, nije mi bila namera - ali vi bre ne pustate sa ad hominem napadima.

 

 

Edited by Caligula
Link to comment
7 minutes ago, Caligula said:

Nisu to "svi" i ne ucitavaju svi ove gadosti. To je ista ekipa i nisam jedini koji ima enturaz na PPPu. Ti si se cak i deklarisao na moderaciji javno kao zvanicni stalker. Krene se od jedne teme koju kandiduje ova Mel, zavrsi se sa najgnusnijim ucitavanjima oko ove usrane situacije dole koja podrazumeva hiljade civilnih zrtava. Kome to koristi ne znam ali da postoji patern, to je jasno.

 

Ja sam se na moderaciji deklarisao kao spreman da te napušim svaki put kad budeš pisao gluposti, pa neka traje koliko traje. To je bila alternativa predloženom banu zbog besramnih budalaština koje izlučuješ putem tastature, i posle se praviš nevešt. Kad ti se direktno citira šta si napisao, ti odgovaraš "ne učitavajte" :isuse:

 

Ali sjajno je što uočavaš pattern :lolol: Jedini zajednički sadržalac toj navodnoj "ekipi" si ti, čoveče. Ako misliš da se okupljamo u memljivim podrumima da isplaniramo kako da ti stanemo u kraj, debelo grešiš. Eno ilustracije radi, svrati nekad na klimatski aktivisti topik pa vidi koliko smo @Venom i ja složni.

 

Što se rata tiče, ja te najljubeznije molim da se obrazuješ pre nego što sledeći put izneseš svoje cenjeno mišljenje. Manje će stalkovanja i ponižavanja biti.

Edited by Weenie Pooh
  • +1 3
  • -1 3
Link to comment
10 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Ja sam se na moderaciji deklarisao kao spreman da te napušim svaki put kad budeš pisao gluposti

 

Racionalizuj svoju duhovnu bedu kako god zelis, rekoh vec i na moderaciji, ne bih da ti ulazim u glavu i prebiram po traumama.

 

Rece Krosek, udaljili smo se od teme, ja sa ovim prepucavanjem prestajem ovde. Ti ako hoces nastavi, isto vazi i za ostatak pratnje.

Edited by Caligula
Link to comment
×
×
  • Create New...