Jump to content
IGNORED

Izrael, Palestina i arapske zemlje


3opge
Krošek
Message added by Krošek,

Na ovoj temi postoje stroža pravila oko kačenja raznoraznih sadržaja: Zabranjeno je repostovanje, kačenje tvitova ili bilo kakvih materijala (slika, klipova...), kao i goli linkovi. Postovi moraju biti napisani sopstvenim rečima, i dozvoljen je hipertekst (dugme Link). Izuzetno, kao propratni sadržaj uz sopstveni post, prihvatljivi su kratki isečci nekog dužeg teksta (ne i kraćeg kao što je obična vest).

Recommended Posts

Mislim da su neku drugu vozili na motoru odmah po otmici, za ovu je valjda samo bio snimak đuskanja i onaj iz kamiona u Gazi.

Edited by vememah
  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
42 minutes ago, dùda said:

Ja bih volela da je ta jadna devojka upucana u glavu kao što kažu, ali zar nije bio neki video na kome se vidi da je otimaju i voze na nekom motoru ?

to je druga devojka

@vememahbrzi

Edited by roux senyurt
Link to comment

Lepo bi bilo znati i hiljade palestinskih zrtava po imenu i prezimenu.

 

Ps.

Nije namenjeno forumasima ovde nego cisto onako kazem zbog odnosa medija koji su od ove partijanerke napravili martyra.

 

 

  • +1 3
  • Hvala 1
  • -1 2
Link to comment
1 hour ago, bags said:

Lepo bi bilo znati i hiljade palestinskih zrtava po imenu i prezimenu.

 

Ps.

Nije namenjeno forumasima ovde nego cisto onako kazem zbog odnosa medija koji su od ove partijanerke napravili martyra.

 

 

mislim da je neko pominjao da je hamas objavio imena nastradalih palestinaca, ili sam video na tviteru pa verujem da moze da se trazi.

meni to partijanerka malo grubo zvuci, gotovo kao neka osuda

  • +1 2
Link to comment
3 hours ago, Anduril said:

Linkovao sam ranije malo palestinskih fundamentalista, a ovde idu izraelski:

 

 

banovaće te prepošteni krošek za kršenje tekst režima

Link to comment
8 hours ago, dùda said:

Priča o mačkama se potezala koliko se sećam, ne zbog toga što se htelo reći da je to neka tragedija, već se govorilo o besmislu poteza.

Tako da je tsaieva upadica sa mačkama na ovu temu popuno promašena, besmislena i nadasve tragična.

Ja zbilja ne razumem mozak koji poteže takve doskočice™ na ovoj tragičnoj temi.

 

Prica o mackama se potezala dok su civilima po Ukrajini letele glave.

 

A onda, kada je projektil napravio masakr na zeleznickoj stanici pricalo se o narukvici nekog ukrajinskog oficira, na nekoliko strana.

 

Vidi se (po lajkovima, potpuno se slazem da je polarizovano, kao lakmus papir) ko na sta upadljivo zmuri.

 

Sada se oko Dagestana potezu druge price, oko Gaze trece i tako dalje. Zato je Tsaieva opaska vise nego dobra i u skladu sa tragedijom na koju se ova tema odnosi.

 

@x500 sta je smesno na ovoj temi?

Edited by Caligula
  • +1 4
  • Haha 2
Link to comment
6 hours ago, BWA said:

Izrael ovakvim metodama neće uništiti Hamas.

 

 

Ovako bukvalno regrutuje nove borce.

 

Dugorocno, nista ne ide u dobrom pravcu.

  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, Caligula said:

@x500 sta je smesno na ovoj temi?

 

Cim je postavljeno pitanje digniteta medjunarodnih sportskih organizacija i da li trebaju da budu sankcionisani IL sportisti zbog zlocina nad civilima koje IL kao drzava cini na teritoriji Gaze. Onda su brze bolje ubacene macke. I sada ti pokusavas da branis mackarsku pricu. Ljigavo, kao keciga :(

  • +1 2
  • Hvala 2
  • -1 1
Link to comment
2 hours ago, bags said:

Lepo bi bilo znati i hiljade palestinskih zrtava po imenu i prezimenu.

 

Ps.

Nije namenjeno forumasima ovde nego cisto onako kazem zbog odnosa medija koji su od ove partijanerke napravili martyra.

 

 

 

Prica o ovoj devojci je kao napravljena za tviter i klikbajt, ne cudi fascinacija - mnogi se lako identifikuju sa njom, gade na brutalnost onoga sto joj je uradjeno, na mad max filmicnost scene gde rulja vredja cak i njen izlomljeni les ... slika onog deteta iz izbeglickog broda koje se udavilo pa ga je more izbacilo na povrsinu je ikonicna - podavilo se mnogo dece pre njega ali reflektori su stali na to malo telo, svakom ko to vidi prosto mora da prepukne srce.

 

Tako je i ova devojka neki simbol, tome doprinosi veliki kontrast slika nje zive i nje ubijene. Svako se zamisli nad zlom koje je vozi u prikolici i arlauce u ekstazi. Ima tu nesto duboko bolesno.

 

 

 

 

Edited by Caligula
  • +1 3
Link to comment
2 minutes ago, x500 said:

 

Cim je postavljeno pitanje digniteta medjunarodnih sportskih organizacija i da li trebaju da budu sankcionisani IL sportisti zbog zlocina nad civilima koje IL kao drzava cini na teritoriji Gaze. Onda su brze bolje ubacene macke. I sada ti pokusavas da branis mackarsku pricu. Ljigavo, kao keciga :(

 

Govorimo o kontekstu a ne o sankciometriji.

 

Nebitno.

Link to comment
×
×
  • Create New...