Jump to content
IGNORED

Izrael, Palestina i arapske zemlje


3opge
Krošek
Message added by Krošek,

Na ovoj temi postoje stroža pravila oko kačenja raznoraznih sadržaja: Zabranjeno je repostovanje, kačenje tvitova ili bilo kakvih materijala (slika, klipova...), kao i goli linkovi. Postovi moraju biti napisani sopstvenim rečima, i dozvoljen je hipertekst (dugme Link). Izuzetno, kao propratni sadržaj uz sopstveni post, prihvatljivi su kratki isečci nekog dužeg teksta (ne i kraćeg kao što je obična vest).

Recommended Posts

2 minutes ago, Eleniko said:

 

jel su ovo na merkave počeli da kače nakakve nadstrešnice u cilju zaštite od reprize vertikalnih napada hamasovih dronova, zna li neko

Da, to je sada standardna™ zaštita od dronova. Roštilj. 

Pokazalobse efikasno a jeftino. 

Link to comment
9 minutes ago, Eleniko said:

 

kad ćeš da prestaneš da minimizuješ, tamo tako misli najmanje 90 posto

 

oni koji misle drugačije su odavno izbegli iz izraela, ostali su oni koji se u načelima slažu sa ekstremizmom koji nije star 2 nedelje.

 

sem onih koji su nemoćni da se sklone u neku normalniju zemlju

 

 

 

volim kako baratas procentima

Link to comment
1 minute ago, Eleniko said:

 

probaj sa nekom palestinkom, šta da ti kažem

tesko se pronalaze takve kao ta tvoja jevrejska prijateljica koja predje na drugu stranu ulice kad vidi glavesine iz jevrejske opstine. ove palestinke  koje ja poznajem sve podrzavaju hamas, kazu to su borci za slobodu

Link to comment
Just now, roux senyurt said:

tesko se pronalaze takve kao ta tvoja jevrejska prijateljica koja predje na drugu stranu ulice kad vidi glavesine iz jevrejske opstine. ove palestinke  koje ja poznajem sve podrzavaju hamas, kazu to su borci za slobodu

 

ako je zbog mene onda ne moraš da se cimaš, odavno mi je jasno tvoje mišljenje o /svim/ palestincima

Link to comment
Just now, Eleniko said:

 

ako je zbog mene onda ne moraš da se cimaš, odavno mi je jasno tvoje mišljenje o /svim/ palestincima

siguran sam da znas. kada znas koliki procenat izraelaca nesto misli, ja sam ti lak zalogaj

  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, villiem said:

 

Odbaci ga malo dalje?

Zavisi, ili se polupa pre udara u vozilo ili aktivira dovoljno daleko da ne može napraviti štetu.

Oklopna vozila su najtanja™ o'zgo

Link to comment

Nova anketa u Izraelu: 29% Izraelaca odgovorilo je potvrdno na pitanje "da li vojska treba odmah da pređe na kopnenu ofanzivu velikih razmera", dok je 49% reklo „da bi bilo bolje da sačekaju”, a 22% je bilo neodlučno. Anketa je objavljena u dnevniku Maariv uz napomenu da su rezultati u suprotnosti sa njegovom anketom od 19. oktobra koja je pokazala podršku od 65% za veliku kopnenu ofanzivu. Hamas je taokinje puštao 20. (Amerikanke) i 23. (Izraelke) oktobra.

Edited by vememah
Link to comment

simpaticna rulja upala na aerodrom u dagestanu u potrazi za jevrejima i izraelcima. culi su da je sletio avion iz izraela, pa krenuli da ih docekuju

  • Tužno 1
Link to comment
×
×
  • Create New...