Jump to content
IGNORED

Izrael, Palestina i arapske zemlje


3opge
Krošek
Message added by Krošek,

Na ovoj temi postoje stroža pravila oko kačenja raznoraznih sadržaja: Zabranjeno je repostovanje, kačenje tvitova ili bilo kakvih materijala (slika, klipova...), kao i goli linkovi. Postovi moraju biti napisani sopstvenim rečima, i dozvoljen je hipertekst (dugme Link). Izuzetno, kao propratni sadržaj uz sopstveni post, prihvatljivi su kratki isečci nekog dužeg teksta (ne i kraćeg kao što je obična vest).

Recommended Posts

16 minutes ago, Filipenko said:

Ince, Genocid Dzo je naredio prebacivanje Thaad i Patriot baterija. To se ne koristi protiv Hamasa i Hezbolaha.

A šta je to i protiv čega se koristi ?

Link to comment

Glede goriva, u najvecoj bolnici u Gazi 55 beba se nalazi u inkubatoru, ukoliko ostanu bez struje umiru u roku 5 min. Oko 130 noorodjenih beba u inkubatirima u pojasu Gaze.

 

1 hour ago, mackenzie said:

 

 

Jutros sam na radio HR2 cuo izjavu mislim izraelskog predsjednika ili ministra odbrane, da ako se Hezbolah umjesa u rat da ce oni (Izrael) unistiti Liban.

Imaju cim :(  Vazu jos i jedni i drugi i treci. Pretpostavljam da niko ne moze znati koliko snazan odgovor se ocekuje svih arapskih (i muslimanskih) zemalja.

  • Tužno 1
Link to comment

prvo, ako izrael nije bio spreman da prepusti pojas gaze palestincima a bio je spreman da ih sve pobije i pre 07.10, da li neko stvarno misli da ce sada ulaziti u pregovore i da ce propopustiti priliku da pobiju sto vise palestinaca? 

a drugo, oni su izgleda spremni da zarate sa  svima na bliskom istoku, i da nema amera koji ih koliko toliko zauzdavaju, vec bi to napravili.. e sad dal izraelci stvarno ne vide da bi kopnenim ulaskom dobili ceo islamski svet protiv sebe, i ne samo to vec i ceo islamski svet protiv svih ostalih? ili vide al ih vise nista ne interesuje?

Link to comment

Nisam neki strucnjak ali imam osecaj da se previse daje na znacaju tom "islamskom svetu".

Kod njih je spremnost na nivou naseg da uletimo u recimo sukob Bugarske i Turske. Naravno da ima blesavih pojedinaca, busanja u prsa i velikih reci ali ja licno ne ocekujem da je iko od njih stvarno spreman za rat sa Izraelom.

  • +1 8
Link to comment
3 hours ago, dùda said:

A šta je to i protiv čega se koristi ?

 

 

To su PVO sistemi namenjeni borbi protiv aviona, krstarecih i strateskih/kontinentalnih raketa. Nista sto ima veze sa onim sto koriste Hamas i Hezbolah. Ovo je indikacija da se sprema rat sa Iranom.

  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment
2 hours ago, bags said:

Nisam neki strucnjak ali imam osecaj da se previse daje na znacaju tom "islamskom svetu".

Kod njih je spremnost na nivou naseg da uletimo u recimo sukob Bugarske i Turske. Naravno da ima blesavih pojedinaca, busanja u prsa i velikih reci ali ja licno ne ocekujem da je iko od njih stvarno spreman za rat sa Izraelom.

vise sam mislio na izolovane™ incidente  radikalizovanih islamista u vidu teroristickih napada po metropoloma sirom sveta.. a i mi cemo se bas proslaviti sa ugiscavanjem izraelskih kk ekipa u bg-u..:isuse:

Link to comment

 

.

 

 

Ubijanje nije dozvoljeno...osim ako ne ubijas mnogo i sa fanfarama. Volter....Za Petrarku, Mirandolu ona verovatno nije ni cula...

 

 

 

Israel does care about the people of Gaza, the Palestinians. In my meetings in Tel Aviv yesterday I heard again and again: “We will not give up our humanity.” This is what distinguishes democratic states like Israel from terrorists like Hamas. -

2/4

 

 

.

Link to comment
47 minutes ago, Filipenko said:

Gugl iskljucio rutiranje na zahtev izraelske masine za ubijanje.

 

Možda ne bi bilo zgoreg da napišeš o kakvom rutiranju je reč.

  • +1 1
Link to comment
×
×
  • Create New...