Jump to content
IGNORED

Izrael, Palestina i arapske zemlje


3opge
Krošek
Message added by Krošek,

Na ovoj temi postoje stroža pravila oko kačenja raznoraznih sadržaja: Zabranjeno je repostovanje, kačenje tvitova ili bilo kakvih materijala (slika, klipova...), kao i goli linkovi. Postovi moraju biti napisani sopstvenim rečima, i dozvoljen je hipertekst (dugme Link). Izuzetno, kao propratni sadržaj uz sopstveni post, prihvatljivi su kratki isečci nekog dužeg teksta (ne i kraćeg kao što je obična vest).

Recommended Posts

mislim da je deeskalacija samo privid. vojska odugovlaci sa kopnenom ofanzivom zato sto im to odgovara. hamas se konstantno drzi pod tenzijom dok se iza kulisa se pregovara o razmeni zarobljenika

Link to comment

izraelski vulin (jel vulin?) pokriva njihovog vucica

 

Šef Shin Beta preuzeo odgovornost za izostanak ranog upozorenja na napad Hamasa

Šef izraelske službe sigurnosti Shin Bet Ronen Bar izjavio je danas da je on lično odgovoran za nedostatak ranog upozorenja za Hamasov napad na Izrael 7. oktobra.

“Uprkos nizu akcija koje smo sproveli, u subotu nažalost nismo bili u mogućnosti generisati dovoljno upozorenja koja bi omogućila da se napad osujeti”, naveo je Bar u pismu članovima agencije, prenosi Tanjug.

Dodao je da je on odgovoran za to, kao osoba koja je na čelu organizacije.

Link to comment
7 hours ago, vememah said:

Izraelci po svoj prilici mogu da sa svoje strane napumpaju toliko da izlazi makar na jednom mestu preko granice. Ako sam dobro zapamtio, samo valjda 6% vode Gazi u redovnim uslovima stiže iz Izraela, ostalo se dobija desalinizacijom od čega sada nema ništa zbog nedostatka struje.

 

 

Link to comment
2 minutes ago, cedo said:

 

svasta sam video, ali nije mi dobro

zaista mi nije dobro :(

 

Treba obavezno pogledati do samog kraja, nekad prekinemo kada krene kao neki zakljucak..

Link to comment
2 minutes ago, villiem said:

 

Treba obavezno pogledati do samog kraja, nekad prekinemo kada krene kao neki zakljucak..

 

odgledao sam do kraja

bolje je otici, bolje je biti ubijen nego ziveti onako, kako izraelci uopste mogu ziveti onako

a eto, ima i onih koji ne zele da prodaju

nije cudo sto postoji hamas

  • +1 3
Link to comment
Quote

"We're reaching a stage where people would rather die in combat than be humiliated and killed in their own home."

 

Edited by vememah
Link to comment
×
×
  • Create New...