Jump to content
IGNORED

Izrael, Palestina i arapske zemlje


3opge
Krošek
Message added by Krošek,

Na ovoj temi postoje stroža pravila oko kačenja raznoraznih sadržaja: Zabranjeno je repostovanje, kačenje tvitova ili bilo kakvih materijala (slika, klipova...), kao i goli linkovi. Postovi moraju biti napisani sopstvenim rečima, i dozvoljen je hipertekst (dugme Link). Izuzetno, kao propratni sadržaj uz sopstveni post, prihvatljivi su kratki isečci nekog dužeg teksta (ne i kraćeg kao što je obična vest).

Recommended Posts

44 minutes ago, apostata said:

Međutim i kod Arapa i uopšte kod islama situacija bila ipak drugačija, odnosno ja, da sam Jevrej, koji se mora vratiti u prošlost, uvijek bi i bez ikakvog velikog razmišljana odabrao da budem podanik neke islamske države.

+1 na ceo post, obaska ovaj kvotovani deo koji dobrodoslo podseca da je moderni antisemitizam pre svega evropsko, hriscansko dete, a da je islamski svet bio taj koji je prihvatao Jevreje proterivane iz Evrope sa posebnim osvrtom na najkatolickiju Spaniju....

Sve do Saraj'va grada.

I sevdalinki.

 

Podsetih se i cuvenog beckog gradonacelnika dr. Karla Lueger-a, liberalnog :isuse: antisemite, po mnogima uzora Adolfu, koji je ostao cuven po izjavi da on sam doduse jeste antisemita, ali da on sam odredjuje ko je Jevrejin...

 

Sve to na stranu, smetnuo si sa uma :D da je jevrejski Bog daleko najnemilosrdniji i iskljuciviji od svih monoteistickih bogova.

1 ekstremista bukvalno.

I na nesporan, presudan znacaj koji je religija odigrala u ocuvanju identiteta naroda rasejanog po svetu.

 

To sto se, sa sve Islamom, vraca na pozornicu sveta 21. veka, veka tehnologije, sveopsteg progresa :isuse: - pitanje je za sebe.

Na koje, mozda, odgovor lezi u nedostatku, ubijanju pozeljnih ideoloskih alternativa i, opet mozda, cinjenici da je Azija uhvatila poslednji ideoloski voz - marksizam - na cijim je osnovama proterala svoje borbe i napore za nacionalno oslobodjenje i isterivanje kolonizatora...

Ko ce ga znati...

  • Hvala 1
Link to comment
11 minutes ago, cedo said:

 

 

 

 

 

Javio se i Rojters. 

Ne meša se mnogo u stvari:

Issam Abdallah, a Reuters videographer, was killed while working in southern Lebanon. Issam was part of a Reuters crew providing a live video signal

Link to comment

Tipično Demonkratsko ponašanje, u strahu da će ih Republikanci proglasiti izdajicama židovskog naroda itd., oni:

Quote

In messages circulated on Friday, State Department staff wrote that high-level officials do not want press materials to include three specific phrases: “de-escalation/ceasefire,” “end to violence/bloodshed” and “restoring calm.”

Na kraju će ih Republikanci svejedno proglasiti izdajicama židovskog naroda jer bi oni to još jače

  • +1 6
Link to comment
×
×
  • Create New...