Jump to content
IGNORED

Izrael, Palestina i arapske zemlje


3opge
Krošek
Message added by Krošek,

Na ovoj temi postoje stroža pravila oko kačenja raznoraznih sadržaja: Zabranjeno je repostovanje, kačenje tvitova ili bilo kakvih materijala (slika, klipova...), kao i goli linkovi. Postovi moraju biti napisani sopstvenim rečima, i dozvoljen je hipertekst (dugme Link). Izuzetno, kao propratni sadržaj uz sopstveni post, prihvatljivi su kratki isečci nekog dužeg teksta (ne i kraćeg kao što je obična vest).

Recommended Posts

6 minutes ago, slow said:

Čitat sad ovo što je rekao Herš, da je Bibi zajedno sa Katarom hranio čudovište Hamas da bi suzbio uticaj Fataha i PLO-a, i da se to sad Izraelu olupalo o glavu. Ima logike.


Naravno. Ekstremi trebaju drugim ekstremima. Samo tako opstaju.

Link to comment

  

1 minute ago, dragance said:

Pravdao si zločin, tj relativizovao, pre koju stranicu ovde upoređujući izraelske gadosti sa ovim. 
 

Onaj drugi se ubi od objašnjavanja kako zločini nisu postojali, sve je fejk. 
 

Koga ovde zajebavaš?

Zar zločin (bilo čiji) nije zločin?

 

 

koji drugi, ja ?

 

iskreno, od nase epizode pre par meseci sam se povukao jer sam video da si tip coveka koji ce da iscupa kabl foruma ( @Svemir Zeka mi je svedok da sam se povukao, jel tako pametnice :) )

citam posle par meseci da si to i ucinio

e to je hamasovsko ponasanje 1/1

  • +1 3
Link to comment
9 minutes ago, dragance said:


Momenat da potražim. A ako sam se zajebao, izvinjenje neće biti problem.

 

mogu da ti uštedim vreme: možeš odmah da se izviniš

 

  • +1 1
Link to comment

Ok, @Venom izvinjavam se. Pomešao sam te sa nekim drugim. 
 

Opet mi nije jasno zašto se neko nadje pogodjen kome se gadi Hamas. A gadim se i Netanjahua.

 

@cedo nisam na tebe mislio za “ovo je fejk”, već na Vinija. Tu već ima dosta kvotova.

Link to comment
33 minutes ago, borris_ said:

Profesor ubijen nozem na casu u Arras-u. Ubica vikao "bog je velik"

 

Jebo vam mater ljubiteljima Hamasa ovdje.

 

Druže, tebe je u nekom medjuvremenu pojeo strah. 

  • +1 5
Link to comment
1 minute ago, dragance said:

Opet mi nije jasno zašto se neko nadje pogodjen kome se gadi Hamas. A gadim se i Netanjahua.

 

 

pa problem je ako se nekome gadi Hamas, a ne gade mu se ratni zločini i genocidne namere Izraela

Link to comment
5 minutes ago, copkillah said:

 

pa problem je ako se nekome gadi Hamas, a ne gade mu se ratni zločini i genocidne namere Izraela

Razumem to. Ali ne mora bas svaki put da se pomene “a šta su oni nama radili”?  Normalnoj osobi se to podrazumeva.

  • +1 1
Link to comment
16 minutes ago, cedo said:

  

 

 

koji drugi, ja ?

 

iskreno, od nase epizode pre par meseci sam se povukao jer sam video da si tip coveka koji ce da iscupa kabl foruma ( @Svemir Zeka mi je svedok da sam se povukao, jel tako pametnice :) )

citam posle par meseci da si to i ucinio

e to je hamasovsko ponasanje 1/1

Pa jesam primetila da te nema, ali što baš ja? :unsure:

Link to comment
3 minutes ago, Amos said:

 

Druže, tebe je u nekom medjuvremenu pojeo strah. 

 

Kad se ovde vodila priča kako je Francuska duboko podeljeno društvo sa izraženim rasizmom, borris i draganče su se tome praktično podsmevali i uvek pronalazili razumevanje za odnos države prema mlađim generacijama imigranata koji nikada nisu u potpunosti prihvaćeni u francuskom društvu. Reklo bi se da je ovo što smo sada pročitali samo posledica tog institucionalnog rasizma kojem su non-stop izloženi.

 

Da se razumemo, ja mislim da su njih dvojca apsolutno nesvesni toga i kakve stavove ovde iznose i kako to izgleda nama koji to čitamo. Baš kao što si rekao, pojeo ga je strah i on toga nije svestan. Iskreno mislim da tu nema zle namere, ali jebiga, pogrešno je.

  • +1 6
Link to comment
42 minutes ago, borris_ said:

Profesor ubijen nozem na casu u Arras-u. Ubica vikao "bog je velik"

 

Za nas manje upućene, Aras je gradić od oko 40.000 stanovnika na severu Francuske.

  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, copkillah said:

 

Kad se ovde vodila priča kako je Francuska duboko podeljeno društvo sa izraženim rasizmom, borris i draganče su se tome praktično podsmevali i uvek pronalazili razumevanje za odnos države prema mlađim generacijama imigranata koji nikada nisu u potpunosti prihvaćeni u francuskom društvu. Reklo bi se da je ovo što smo sada pročitali samo posledica tog institucionalnog rasizma kojem su non-stop izloženi.

 

Da se razumemo, ja mislim da su njih dvojca apsolutno nesvesni toga i kakve stavove ovde iznose i kako to izgleda nama koji to čitamo. Baš kao što si rekao, pojeo ga je strah i on toga nije svestan. Iskreno mislim da tu nema zle namere, ali jebiga, pogrešno je.

Aj sad ti nadji citate za tako nešto!

 

Edit: ono za podržavanje za odnos države 

Edited by dragance
Link to comment
2 minutes ago, dragance said:

Razumem to. Ali ne mora bas svaki put da se pomene “a šta su oni nama radili”?  Normalnoj osobi se to podrazumeva.

 

imaš vrlo neujednačen odnos propagadne u ovom ratu i jbg jedna strana je istorijski tu potlačena, tj slabija

Link to comment

  

2 minutes ago, Svemir Zeka said:

Pa jesam primetila da te nema, ali što baš ja? :unsure:

 

a pogledaj privatnu poruku (ne pamtim tvoj post koji me naterao da je napisem) i sta sam ti napisao (a vidi i sta si mi odgovorila :D  )

poruka je od 18. Aprila ove godine

Link to comment
×
×
  • Create New...