Jump to content
IGNORED

Izrael, Palestina i arapske zemlje


3opge
Krošek
Message added by Krošek,

Na ovoj temi postoje stroža pravila oko kačenja raznoraznih sadržaja: Zabranjeno je repostovanje, kačenje tvitova ili bilo kakvih materijala (slika, klipova...), kao i goli linkovi. Postovi moraju biti napisani sopstvenim rečima, i dozvoljen je hipertekst (dugme Link). Izuzetno, kao propratni sadržaj uz sopstveni post, prihvatljivi su kratki isečci nekog dužeg teksta (ne i kraćeg kao što je obična vest).

Recommended Posts

Izraelski premijer Netanjahu:

Quote

Nastavljamo svom snagom.

 

Turski zamenik ministra obrazovanja Jilmaz Nazif:

 

F8I7MpaWAAAGWJb?format=jpg&name=medium

 

Quote

Jednog dana će i tebe upucati. Umrećeš...

 

(izbrisao u međuvremenu)

Edited by vememah
  • Hvala 1
Link to comment
8 minutes ago, Peter Fan said:

a dje spada onaj sto tumaci smiju li zene da voze od Kaknja do Zenice?



Doktor Safet :)

Vehabija ili kako sami sebe zovu. selefi/je. Jedan od top tri selefijskih propovjednika u tzv. regionu, možda i top dva. Medinska škola.

Edited by fikret selimbašić
  • Hvala 2
Link to comment
5 minutes ago, Gojko & Stojko said:

cedo jasan nam je tvoj gnev zbog svega što se dešava, čak i da prihvatimo da ima ljudi koji ne znaju ovo što si postovao u plemenitoj nameri da nas edukuješ, da li bi mogao da nas ubuduće poštediš velikog fonta ili bar da staviš veliki sadržaj koji nije tvoj u spojler? Unapred hvala.

 

SaE

 

koj mi ?

Link to comment
21 minutes ago, Gojko & Stojko said:

Ovo je intervju od sinoć sa državne televizije (emisija 7:30, nakon glavnih vesti u 7, voditeljka je najrenomiraniji TV novinar ovde, redovno dribla predsednike vlade i premijere kao i ostale političare) sa Mustafom Bargutijem iz Palestinske narodne inicijative, koji se javlja iz svoje kuće na Zapadnoj obali. Što bi naš dragi relativizator @x500rekao, licemerni zapadni medij koji servira narodu šta treba da misli.

 

VIDEO: Mustafa Barghouti says Hamas is ready to swap hostages

 

SaE

 

 

ako iskljucimo ucestalost pojavljivanja, pretpostavljam da tamo je veca, ne znam da li sam jedini, meni izuzetno lici na intervju nekog opozicionog politicara na drzavnoj televiziji u srbiji

 

ono sto posebno bode oci, a vec to i napisah, je imenovanje zrtava hezbolaha pritom se ne osvrcuci uopste na palestinske

zaista renomirano™

Edited by cedo
Link to comment
33 minutes ago, Gojko & Stojko said:

Vrlo malo je potrebno da na površinu ispliva mržnja zbog koje je ta država (Izrael) u krajnoj liniji i osnovana.

 

SaE

 

Na sjajnom mestu je osnovalo. 

Link to comment
23 minutes ago, Peter Fan said:

a dje spada onaj sto tumaci smiju li zene da voze od Kaknja do Zenice?

 

Žene mogu vozit'... pitanje je smiju li....

 

Link to comment
32 minutes ago, Gojko & Stojko said:

Ovo je intervju od sinoć sa državne televizije (emisija 7:30, nakon glavnih vesti u 7, voditeljka je najrenomiraniji TV novinar ovde, redovno dribla predsednike vlade i premijere kao i ostale političare) sa Mustafom Bargutijem iz Palestinske narodne inicijative, koji se javlja iz svoje kuće na Zapadnoj obali. Što bi naš dragi relativizator @x500rekao, licemerni zapadni medij koji servira narodu šta treba da misli.

 

VIDEO: Mustafa Barghouti says Hamas is ready to swap hostages

 

SaE

 

Ma joook, uopste vam ne serviraju sta treba da mislite. Evo sad se najbolje vidi da je bas tako.

Hoce to, mediji koji ne serviraju sta ko treba da misli.

  • +1 7
Link to comment

ne znam da li je neko preneo ovde vest da su u jutrosnjem (?) bombardovanju kuce muhameda deifa ubijeni njegova braca i otac (ne verujem da se moze pouzdano znati za sada).

takodje, izgleda da je doneta odluka da se uspostavi vlada nacionalnog jedinstva ganc- bibi bez jair lapida

  • Hvala 1
Link to comment
1 minute ago, roux senyurt said:

ne znam da li je neko preneo ovde vest da su u jutrosnjem (?) bombardovanju kuce muhameda deifa ubijeni njegova braca i otac (ne verujem da se moze pouzdano znati za sada).

takodje, izgleda da je doneta odluka da se uspostavi vlada nacionalnog jedinstva ganc- bibi bez jair lapida

 

i jedan od osnivaca Hamasa Abdul Fatah Duhan, poznat i kao Abu Osama

onda guglah, i postoji 36. godiste ali ne nadjoh da je poznat kao abu osama

to valjda da se lakse identifikuje sa bin ladenom, sta li

 

rekoh ja, znacemo imena ubijenih terorista, a obicne palestince ko jebe

oni i ne postoje, postoje samo teroristi

 

 

  • +1 1
Link to comment

u jucerasnjem bombardovanju gaze, najvise je gadjano naselje rimal, bogatiji deo grada gde zive visi oficiri hamasa. od dva sate danas vise nema struje u gazi. dve trecine struje gazi dobija iz izraela i to je prekinuto prvog dana, a trecina iz sopstvene elektrane na mazut koga vise nema

  • Hvala 1
Link to comment

uspostavljena vlada nacionalnog jedinstva, bibi-ganc-ostavljena prazna stolica za lapida (nije hteo u vladu bezuslovno). ogranicen rok vlade do kraja rata. 

  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, Peter Fan said:

a dje spada onaj sto tumaci smiju li zene da voze od Kaknja do Zenice?


 

Spoiler

Da li oženiti drugu ženu, ako će to praviti probleme sa prvom Dr Safet Kuduzović


 

  • Haha 1
Link to comment
×
×
  • Create New...