Jump to content
IGNORED

Izrael, Palestina i arapske zemlje


3opge
Krošek
Message added by Krošek,

Na ovoj temi postoje stroža pravila oko kačenja raznoraznih sadržaja: Zabranjeno je repostovanje, kačenje tvitova ili bilo kakvih materijala (slika, klipova...), kao i goli linkovi. Postovi moraju biti napisani sopstvenim rečima, i dozvoljen je hipertekst (dugme Link). Izuzetno, kao propratni sadržaj uz sopstveni post, prihvatljivi su kratki isečci nekog dužeg teksta (ne i kraćeg kao što je obična vest).

Recommended Posts

4 minutes ago, Caligula said:

 

Nisam to rekao. Samo kazem da meni mnogo lice slike gaze i mariupolja, jaje jajetu. I isto ih tretiram.

Ti ih možda tretiras, mada nisam siguran.

Ali to je nebitno. Bitno je kako te slike tretira međunarodna zajednica.

  • +1 3
Link to comment
4 minutes ago, Caligula said:

 

Nisam to rekao. Samo kazem da meni mnogo lice slike gaze i mariupolja, jaje jajetu. I isto ih tretiram.

 

Stvarno? I u Mariopolju si tražio krivca u samoubilačkoj politici Ukrajine? Ček da vidimo.

 

  

On 15. 5. 2022. at 18:23, Caligula said:

 

Dovoljan je jedan aerial snimak Mariupolja recimo da bi videli razmere ludila u koje je Rusija uvukla u Ukrajinu.

 

  • +1 4
  • Hvala 2
Link to comment
2 minutes ago, Venom said:

 

Stvarno? I u Mariopolju si tražio krivca u samoubilačkoj politici Ukrajine? Ček da vidimo.

 

  

 

 

Cekaj, Zelenski poslao ukrajince da kolju po Rusiji? Inace svako malo salje rakete tamo na Moskvu pa Moskva ima "gvozdenu kupolu" ...  kako uopste uspevas da poredis neuporedivo ( ... a kapiram, pokusavas da racionalizujes)... ovo sto radi Izrael je zlocin, bas kao i ono sto radi Rusija. 

Link to comment

Mariupolj sa Gazom pojasom u smislu da Rusi grade grad ispocetka i naseljavaju svoje stanovnistvo ili lojalne gradjane.Da.

Ali nesto se ne secam da su imali sto letova dnevno sa avio bombama do 1000 kg po civilnim zgradama.

  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, Caligula said:

 

Cekaj, Zelenski poslao ukrajince da kolju po Rusiji? Inace svako malo salje rakete tamo na Moskvu pa Moskva ima "gvozdenu kupolu" ...  kako uopste uspevas da poredis neuporedivo ( ... a kapiram, pokusavas da racionalizujes)... ovo sto radi Izrael je zlocin, bas kao i ono sto radi Rusija. 

Kad dronovi pogode Moskvu onda je to narodno veselje a kad rakete pogode Tel Aviv onda se kaci Izraelske zastava na Facebook profil.

U Belgorod su upali da ubiju lokalnog postara i babe po kucama ko tacno?Pa se Zelensky smejuljio,mi cemo da menjamo Belgorodsku oblast za Krim.Samo vidi vraga Rusi nisu poravnjali Kijev .

Edited by askeladden
  • +1 3
  • -1 1
Link to comment
12 minutes ago, zorglub said:

 

Gde sam tvrdio drugačije? Samo kažem da taj što je sve te zločine počinio ima načina da se od njih ogradi, isključi. Ovaj što je izbacio palestinsku porodicu da bi ubacio svoju će svaki dan da gleda zidove, prolazi kroz hodnike i sobe koje je oteo od nekog drugog oca i supruga - i biće sasvim u redu s tim, kao što smo videli iz onog snimka. Kao kada bi sve ubice držale svoje žrtve preparirane u salonu.

stvarno nisam mislio na tebe. nadovezao sam se na nesto drugo, a ovo mi je neko generalno razmisljanje.

 

  • +1 1
Link to comment
12 minutes ago, frit said:

Nemica iz pikapa je živa, teško povređena. U bolnici je u gazi. 

ne bih da mracim, al tako su rekli njenoj majci, nema nikakav drugi dokaz.. 

na snimku koji je kruzio, glava joj je bila razbijene, noge izlomljene, a oni divljaci je sigurno nisu vozili u bolnicu..

pre ce biti da je to samo trik™, kako izraelci ne bi gadjali bolnice, koje ce oni svakako gadjati.. 

Edited by Shaq
  • Tužno 1
Link to comment
4 minutes ago, askeladden said:

Mariupolj sa Gazom pojasom u smislu da Rusi grade grad ispocetka i naseljavaju svoje stanovnistvo ili lojalne gradjane.Da.

Ali nesto se ne secam da su imali sto letova dnevno sa avio bombama do 1000 kg po civilnim zgradama.

 

Imas slike po netu ako se ne secas. Problem je u memoriji, slazem se.

 

Sto se izraelskih zastava tice, nema ih puno po FB, kao ni palestinskih. Takav mi je babl izgleda.

Edited by Caligula
Link to comment
4 minutes ago, Shaq said:

ne bih da mracim, al tako su joj rekli nema nikakav drugi dokaz.. 

na snimku koji je kruzio, glava joj je bila razbijene, noge izlomljene, a oni divljaci je sigurno nisu vozili u bolnicu..

pre ce biti da je to samo trik™, kako izraelci ne bi gadjali bolnice, koje ce oni svakako gadjati.. 

Već su pogodili indonežansku. 

https://en.antaranews.com/news/295563/indonesias-mer-c-condemns-israeli-strikes-killing-its-staff-in-gaza

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Caligula said:

 

Imas slike po netu ako se ne secas. Problem je u memoriji, slazem se.

 

Sto se izraelskih zastava tice, nema ih puno po FB, kao ni palestinskih. Takav mi je babl izgleda.

Problem je u tvojoj gluposti slazem se.

Mariupolj je ponovo izgradjen i trenutno bombardovan od strane Ukrajine .

 

  • -1 2
Link to comment
5 minutes ago, askeladden said:

Problem je u tvojoj gluposti slazem se.

Mariupolj je ponovo izgradjen i trenutno bombardovan od strane Ukrajine .

 

 

 

 

Bolju ilustraciju proputinovske zaslepljenosti i moralne tuposti nisi mogao da ostavis.

 

Hvala ti na ovom argumentu za post koji je King Luja ostavio.

 

Edited by Caligula
  • +1 3
Link to comment
×
×
  • Create New...