Jump to content
IGNORED

Izrael, Palestina i arapske zemlje


3opge
Krošek
Message added by Krošek,

Na ovoj temi postoje stroža pravila oko kačenja raznoraznih sadržaja: Zabranjeno je repostovanje, kačenje tvitova ili bilo kakvih materijala (slika, klipova...), kao i goli linkovi. Postovi moraju biti napisani sopstvenim rečima, i dozvoljen je hipertekst (dugme Link). Izuzetno, kao propratni sadržaj uz sopstveni post, prihvatljivi su kratki isečci nekog dužeg teksta (ne i kraćeg kao što je obična vest).

Recommended Posts

Živa šteta što će te ubrzo banovati zbog poziva na etničko čišćenje, ali ako si još tu, voleo bih da malo razradiš ovu tezu da Rusija profitira od napada Hamasa na Izrael.

 

Kako tačno profitira? Koliko je oklopnih divizija prekomandovano sa ukrajinskog fronta na Izrael, voze li Gepardi i Čaliji™ i ostala čudesa već po Gazi? 

  • +1 2
Link to comment
4 minutes ago, Weenie Pooh said:

Živa šteta što će te ubrzo banovati zbog poziva na etničko čišćenje, ali ako si još tu, voleo bih da malo razradiš ovu tezu da Rusija profitira od napada Hamasa na Izrael.

 

Kako tačno profitira? Koliko je oklopnih divizija prekomandovano sa ukrajinskog fronta na Izrael, voze li Gepardi i Čaliji™ i ostala čudesa već po Gazi? 

Etnicko ciscenje je da se dozvoli izbeglicama da napuste teritoriju dok se rat ne zavrsi? 

ili hoces da kazes da je 1999 bilo etnicko ciscenje Kosova? 

 

na drugo ne vredi ni diskutovati ako sam ne mozes da shvatis da niti iko vise pise i slusa o ruskim zlocinima jer imamo drugi rat koji odvlaci i paznju a i logistiku sveta da ponogne Ukrajini

Edited by NevenMan
Link to comment
3 minutes ago, NevenMan said:

Etbicko ciscenje je da se dozvoli izbeglicama da napuste teritoriju dok se rat ne zavrsi?

ili hoces da kazes da je 1999 bilo etnicko ciscenje Kosova? 

 

Ne pitam te za to, pusti moderaciju da to premeri, nego deder ovo malo o ruskim benefitima.

 

Pošto ti je sve toliko jasno, mislim, nisi ni "tupav" ni "zloban". Kako tačno napad Hamasa na Izrael Rusima "donosi korist" i "popravlja stvar"?

 

Justify your shitty takes.

Edited by Weenie Pooh
  • +1 1
Link to comment
22 minutes ago, NevenMan said:

Oteta ako uspostavi odredjenu godinu u istoriji i kazes od tad se racuna kome pripada

isto tako mozes da kazes da je cela teritorija oteta jevrejima jer su svakako tu imali drzave pre Palestinaca 🤷🏻‍♂️

Neko zloban bi primerio da odredjena etnicko zajednica na jugu Srbije  ima rezervnu domovinu odma preko brda ili dva.Mada je to vec receno za Srbe u Hrvatskoj.

  • +1 1
Link to comment
Just now, NevenMan said:

Etbicko ciscenje je da se dozvoli izbeglicama da napuste teritoriju dok se rat ne zavrsi?

ili hoces da kazes da je 1999 bilo etnicko ciscenje Kosova? 

Pa bilo je etničko čišćenje 99.

Samo što je rat završen brzo i na način kako je završen pa su se Albanci masovno vratili.

U slučaju Gaze, rat će se završiti drugačije a većina Palestinaca se neće vratiti jer neće biti nikog da ih na to podstakne.

Naprotiv.

  • +1 4
Link to comment
1 minute ago, BWA said:

Pa bilo je etničko čišćenje 99.

Samo što je rat završen brzo i na način kako je završen pa su se Albanci masovno vratili.

U slučaju Gaze, rat će se završiti drugačije a većina Palestinaca se neće vratiti jer neće biti nikog da ih na to podstakne.

Naprotiv.

To je dok je sveta i veka uvek bila posledica ratova. 
tako su srbi dobili Vojvodinu a izgubili Kosovo da ne idemo dalje i dajemo neke druge primere. 

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, NevenMan said:

na drugo ne vredi ni diskutovati ako sam ne mozes da shvatis da niti iko vise pise i slusa o ruskim zlocinima jer imamo drugi rat koji odvlaci i paznju a i logistiku sveta da ponogne Ukrajini

 

Da, pa to sam i mislio. Drugim rečima nemaš ništa konkretno da kažeš, nego "odvlači pažnju i logistiku sveta". 

 

Budalasti, tviteraški pogledi koji rat i/ili politiku svode na PR kampanju. Pa kao, ko skupi više lajkova njegova ofanziva će ostvariti proboj.

 

  • +1 5
Link to comment
10 minutes ago, frit said:

Provajava nešto da je vojska i obaveštajna znala, da su upozoravali političare. Političari nisu reagovali. 

Nekako mi ta priča ne pije vodu.

 

pije/ne pije

pije

 

 

Link to comment
14 minutes ago, frit said:

Provajava nešto da je vojska i obaveštajna znala, da su upozoravali političare. Političari nisu reagovali. 

Nekako mi ta priča ne pije vodu.

 

 

To je Mosad sigurno upozorio Vulin. A ovi su njemu dali podatke o Banjskoj.

  • +1 2
  • Haha 4
Link to comment

Behind all this lies Israeli arrogance; the idea that we can do whatever we like, that we’ll never pay the price and be punished for it. We’ll carry on undisturbed.

 

 

 

  • +1 9
Link to comment
×
×
  • Create New...