Jump to content
IGNORED

Izrael, Palestina i arapske zemlje


3opge
Krošek
Message added by Krošek,

Na ovoj temi postoje stroža pravila oko kačenja raznoraznih sadržaja: Zabranjeno je repostovanje, kačenje tvitova ili bilo kakvih materijala (slika, klipova...), kao i goli linkovi. Postovi moraju biti napisani sopstvenim rečima, i dozvoljen je hipertekst (dugme Link). Izuzetno, kao propratni sadržaj uz sopstveni post, prihvatljivi su kratki isečci nekog dužeg teksta (ne i kraćeg kao što je obična vest).

Recommended Posts

43 minutes ago, dragance said:


Slabo si procitao i nigde ne piše sa je bilo šta uradjeno in good faith. Samo činjenično stanje i redosled dogadjaja.

 

Aha... Analogija sa eksperimentom upravo da bi se u clanku izbegli vrednosni sudovi. Otuda moje in good faith-

 

Redosled dogadjaja:

During the 1990s Oslo peace process, Israel gave peace a chance. I know that from the viewpoint of Palestinians and some outside observers, Israeli peace offers were insufficient and arrogant, but it was still the most generous offer Israel has ever made. During that peace process, Israel handed partial control of the Gaza Strip to the Palestinian Authority. The outcome for Israelis was the worst terror campaign they had experienced until then.

 

Recimo, izmedju Osla i druge intifade nista se nije desilo na izralskoj strani? Eto, dunulo Palestincima da miniraju jer im se tako hoce.

Link to comment

Ben Shapiro će eksplodirati, radi čovek u tri smene od početka ovog sranja.

 

F8QTPCbWoAA36sz?format=png&name=small

 

Kači i slike izgorelih beba, ako vas baš zanima naći ćete ih sami na njegovom profilu.

  • +1 1
Link to comment
15 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Nisu isti jer im je kontekst drastično različit, ali jesu isti u smislu bazičnog ljudskog potencijala za najgnusnije zločine

 

Nema vilenjaka i orka u ratovima koje vode ljudi; uzalud propagandisti guslaju o njima i uzalud mi internalizujemo te fantazije.

 

 

naravno da je razlicit, o tome i pricam

bold vazi za sve, pa smo, jelte svi isti ... no nije steins pisao o tome

 

i nitko ne prica o vilenjacima i orcima vec o odgovornosti za mesto nas svetu koje sluzi kao istinsko bure baruta

 

13 minutes ago, steins said:

 

Pa nije taj sa tojagom i podrškom bio vazda sa poodrškom i tojagom.

Bila ta tojaga i podrška i u rukama onih drugih......

 

 

 

in other news - izgleda da se Mosad vratio sa odmora - haber je da su izraelci gadjali aerodrom u Damasku po dojavi da je tamo uskladištena odredjena Iranska ekipa sa nekom opremom za Hezbolah.

 

@Weenie Pooh meni kontekst ovde potpuno nebitan - koja razlika dal će da te dekapitira cionistički ili muslimanski ekstremista? :unsure:

 

da ... hajmo o krstaskim ratovima i kosovu

nemoj jebat nego idi nazad i citaj sta sam sve ispostavljao na temi a sto su mi turili u spojlere  :D 

 

Link to comment
16 minutes ago, BWA said:

Ja sam iskreno iznenađen ćutanjem demokratskog svijeta.

 

I niko se ne premišlja, nego podržava zločin ili ćuti i čeka da se sve to skupa završi i oštro osude zločini na svim stranama.

 

Ja se ne secam kada to Izrael nije bio izuzetak, zaista mi nije cudno. Gadno i licemerno jeste, ali cudno nije.

Link to comment

odgledao sam jedan od groznih snimaka na zvanicnoj tviter stranici izraela. izmedju svakakvih gadosti, ima i snimak nekog coveka koji lezi na podu, a iznad njega neki drugi covek stoji i motikom mu odrubljuje glavu

Link to comment
2 hours ago, Venom said:

Smeta vam sistematsko terorisanje civila u Gazi? Preselite se iz Francuske, oni to podržavaju i ne dozvoljavaju nikakav protest.

 

Gasi civilima struju, vodu, bombarduj, ruši, slušaj zvuke zarobljenih u ruševinama?

buni se protiv toga

 

Ako je ovo civilizacija, dobrodošlica svim divljacima.

 

 

 

 

 

sta ovi vicu ?

 

 

Link to comment

Jedina razlika između situacije kada neko sekirom bebi smrska glavu i situacije kada neko lansira raketu koja bebi smrska glavu je u tome da je neko prvi počeo sa poslednjom turom smrskavanja bebećih glava.

 

I nije neka sa stanovišta majki beba kojima su smrskane glave.

Edited by nautilus
  • +1 3
  • Tužno 1
Link to comment
28 minutes ago, roux senyurt said:

odgledao sam jedan od groznih snimaka na zvanicnoj tviter stranici izraela. izmedju svakakvih gadosti, ima i snimak nekog coveka koji lezi na podu, a iznad njega neki drugi covek stoji i motikom mu odrubljuje glavu

Izvini, ali moram da te pitam, bez i najmanje primisli na navijanjetm, drzanje strane: od kada se to zvanicni izvori sa sve tviterom bilo koje danasnje vlade smatraju iole pouzdanim/verodostojnim izvorom informacija?

  • +1 2
Link to comment
9 minutes ago, namenski said:

Izvini, ali moram da te pitam, bez i najmanje primisli na navijanjetm, drzanje strane: od kada se to zvanicni izvori sa sve tviterom bilo koje danasnje vlade smatraju iole pouzdanim/verodostojnim izvorom informacija?

ja nemam druge izvore, samo pisem sta sam video i gde

  • -1 1
Link to comment
×
×
  • Create New...