Jump to content
IGNORED

Hard n' heavy department


Аврам Гојић

Recommended Posts

5 minutes ago, Fakundo Sava said:

ovo mi je trenutno na ripit

 

 

Rif je heavy to the core ... i ne popušta ni za milimetar!

  • +1 2
Link to comment

Nikada ne treba da zaboravimo odakle mi metalci potičemo, odakle su nam koreni.

 

Ovog puta dve veličanstvene pesme. 

 

 

  • +1 3
Link to comment

Coroner ubili preksinoć na Egzitu, a bili su i raspoloženi, pa su odsvirali dve pesme više nego što je planirano, tako da smo dobili 12 umesto planiranih 10.

 

 

Link to comment

Deep Purple odrali sinoć na punom Tašu. Baš odrali. Gilan peva dobro, tj. za svoje godine odlično, ceo bend napržen (ako neko može ono da nazove tezgom ili odrađivanjem onda svaka čast), novi gitarista je često u prvom planu i tako pokriva Gilana dok se ovaj rastavlja sa dušom iza bine...zvuk je bio sjajan, na ovakvim događajima zapravo čuješ koliko su Arene, hale i Hangari zapravo samo mesta za basket. 

Big fat tires and everything...

  • +1 3
Link to comment

Coroner stvarno fantastičan, isplatilo se cimanje, svirali su Tunnel of pain i die by my hand preko standardne liste, nešto sam više ljudi očekivao, deluje mi da je poseta baš skromna na tom metal stagu...inače svaki put ista priča na exitu, pogledam jedan bend i odem.

 

Deep Purple, pa onako ok ali mnogo su matori, jebem mu život šta im to treba, mene su obradovali sa Hush.

Edited by igoraki
Link to comment

Matori jesu, no drže se odlično. Mislim da bi mi utisak bio slabiji da Paice nije u formi, ali đed bukvalno gura ceo bend. Opet jedan dobar primer koji potvrđuje koliko su bubnjari važni. Čini mi se da glavne zamerke idu GIlanu, da, mator je, ne, ne može da peva onako kao nekada, čovek ima 78 godina, sada je 2024. Ono što baš ne može da otpeva ni ne pokušava, i to svi znamo. Mislim, gledam šta pišu ljudi, matori su pa su matori. Da hoće da igraju šah u penziji, to bi i radili. Koliko god da izdrže - rispekt i lekcija mlađima.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...