Jump to content
IGNORED

Hard n' heavy department


Аврам Гојић

Recommended Posts

Od kada sam prvi put čuo ovu pesmu kopkalo me na koju mi pesmu toliko liči. I malopre se setio da me strašno podseća na W.A.S.P. - Wild Child, modernu verziju sa death metal duhom. To i ne treba da čudi jer je osnivač benda Michael Amott koji je odrastao slušajući i W.A.S.P. između ostalih bendova.

 

 

Link to comment

Arch Enemy rešio da nas časti još jednim spotom za novu pesmu. Sviđa mi se nova pesma, mešavina pankerice, death metala i gitarskih rifova iz 80-ih (Iron Maiden). Za klasu manje "mračnija" od "Dream Stealer" + čisti vokali (napokon) za Alisu. Zahvalnost za Michael Amott-a, nadam se što više ovakvih kombinacija da ne mora žena da ide u kolaboracije sa drugim izvođačima i da snima da bi održavala svoje savršene čiste vokale.

Opet zahvalnost prema fanovima - spot je uglavnom retrospektiva njihovih nastupa u zadnjih par meseci po Velikoj Britaniji (Škotska, Engleska) gde su i počeli da sviraju uživo ovu pesmu. Još jedna sjajna pesma. Kada budu izdali album neće imati šta novo da se čuje jer izbacuju singlove na svakih mesec - dva. 

 

 

Edited by Kreator
Link to comment

Alisa odlično otpevala tuđu pesmu (Angela Gossow) 

Svirka sjajna ko i uvek 

 

 

My Apocalypse mi je jedna od najomiljenijih death metal pesama. Original :

 

 

 

Edited by Kreator
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...