Jump to content
IGNORED

Hard n' heavy department


Аврам Гојић

Recommended Posts

Samo je Đura bio u overdoze, ako me sećanje služi, pokojni vanja je pevao, mali aca bas beše i ne sećam se ko je četvrti član ?

Gledao sam ih u KST-u...njih znam onako iz grada, sa svarog ekipom sam se više družio.

Edited by igoraki
Link to comment
5 minutes ago, igoraki said:

Samo je Đura bio u overdoze, ako me sećanje služi, pokojni vanja je pevao, mali aca bas beše i ne sećam se ko je četvrti član ?

Gledao sam ih u KST-u...njih znam onako iz grada, sa svarog ekipom sam se više družio.

Ja sam bio mali tad, ali Overdose su dolazili kod mojih ortaka u Čačak, sa svojim ortacima, pa sam tako gledo. Ne da sviraju, da bleje. I onda smo se sreli grupno nešto oko WCa tamo, A Zokija, gitaristu Overdose znam sad, super je lik. 

Edited by Hermetico
Link to comment
13 minutes ago, Hermetico said:

A Zokija, gitaristu Overdose znam sad, super je lik. 

Pa to je valjda Đura, on je svirao gitaru u oba benda, nisam ga skoro video.

 

Edit: Pobrkao sam, Bare ima studio, ne Đura

 

Edited by igoraki
  • +1 1
Link to comment
13 minutes ago, igoraki said:

Pa to je valjda Đura, on je svirao gitaru u oba benda, nisam ga skoro video al sam dolazio u njegov studio kad je svirao sa svarogom u to doba.

 

Valjda je to taj, iz te ekipe je bio i onaj ortak što je na kaveru Buka u modi i on je dolazio kod nas, al ubiješ me sad da se setim kako se taj lik zove (nešto na M) i dal je živ. Pucali su se oni svim i svačim, generalno. Ali ta skejt generacija može da pojede moju za doručak, iako nisu tako dobro vozili. To su sve načitani preozbiljni likovi. Posle je sve bilo ko nosi koje patike ko nosi koju jaknu, božemesačuvaj. Mada ih ja volim, to su mi ortaci, a i tukli smo se. Svega je bilo, skejterska tuča je nešto najbrutalnije na svetu. Bukvalno dva sata traje, dok se ne pocepaju majice krv leti i sve. Ne volim ja baš adrenalin, nisam ja iz te priče, samo sam se doselio u Bege i oni su mi bili najbliže što sam poznavao i voleo sam da blejim na ulici, noću, danju... I dosta tih likova crta, pa smo išli zajedno i na faks i tamovamo. Da ne širim priču... Ako je offtopic, brišite. :)

Edited by Hermetico
  • +1 1
Link to comment

Nisam baš neki silan ljubitelj modernog metala, ali ovi su me kupili fantastičnom obradom Solitude od Candlemess-a, sad vidim da su izbacili novi album

 

Link to comment
18 hours ago, ragasto said:

Đura je tonac i dalje, radio je (odlično) zvuk Eyesburnu, a sada valjda Konstrakti. Tako sam načuo.

Kolko ja ne volim Eyesburn... meni su oni eyesore, baš neautentični. I znam Bebana odlično i baš sam ga napljuvao jednom u Hominidu. Posle smo se vraćali kući i pričali, pa mi je objašnjavao što to tako, pa kao ok. Ok je Beban, mislim i Kojot je isteran iz Dead Ideas jer je krao rifove. I težak smarač, jednom pio ja pivo na Akademiji i tek mi doneli i on tako dođe uzme popije. Znači pokojni Željko me jedva sprečio da ga ne izudaram samo tako. Šljam.

Mislim da ga je Abdel iz FC Apatride (on mi je baš bio ortak, al jeste zajeban lik) i šibao jednom. Abdel je bio rege DJ par ekselans. Ne znam šta im je trebao taj bend, baš se traže dub didžejevi sad. I tek će. Ja ni ne volim rege toliko (mislim, ima koga volim ali probrano), ja sam dub i dub poetry čovek nem pojma...

Edited by Hermetico
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...