Jump to content
IGNORED

Hard n' heavy department


Аврам Гојић

Recommended Posts

8 hours ago, Nikodije said:

 


Moja cerka svira bas tako heavy rock. U bendu je sada, Fender Bass. Cak sam se i mislio, ko jos to svira. Oh, ima ih puno, rece ona. Znam od nje za Paramore, Deaftones.

Link to comment
10 hours ago, Kreator said:

Sećate li se ovog čoveka?

 

 

 

Jao ladno S.Bach, vidi ga ima 200 godina. Nekadašnji ljubimac lepšeg pola. Dok sam kao klinac slušao taj pop rok, baš sam voleo ovu njegovu pesmu

 

 

 

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment

U naponu snage. Gledao sam ih u Pragu, msm 97. Powerhouse. Trey Sprouance je svirao gitaru tad, ali i on kida.

 

 

Edited by Hermetico
  • +1 1
Link to comment

A ovo su mi ex ortaci, ne znam gde su sad. Basista i pevač su se venčali u Ljubljani 90tih, samo da nerviraju ćaleta basiste koji je bio neki harmonikaš bumbar, držao lokalnu televiziju, Galaksija 32 (pošto je pozivni za Čačak 032). Svašta su radili, ali uspešan bend bio i odličan.

 

 

Link to comment
7 minutes ago, Hermetico said:

A Svarog? Se seća neko? Bg skejteri iz kasnih 80tih, opasna ekipa.

 

Znam ih ja, malo starija ekipa od mene, boško je nažalost pokojni, bare radi na nekoj televiziji kao tonac, šola radi nešto pri crkvi, radio je u nekoj njihovoj knjižare, i đura stvarno ne znam gde je i šta je, radio je kao tonac svirke, ali ga nisam skoro video....

  • +1 2
Link to comment
3 hours ago, igoraki said:

Znam ih ja, malo starija ekipa od mene, boško je nažalost pokojni, bare radi na nekoj televiziji kao tonac, šola radi nešto pri crkvi, radio je u nekoj njihovoj knjižare, i đura stvarno ne znam gde je i šta je, radio je kao tonac svirke, ali ga nisam skoro video....

Znam ih i ja, to je ako se dobro sećam pola ex Overdose ekipa, a Overdose su meni revolucija u Srbiji. Pa tako je i ovo strava, potcenjen bend totalno. Sećam se da smo se poslednji put sreli na Urban Dance Squad 97-98. u KSCu. Taj koncert je bio - u prvim redovima svako ko je HC mozak u Begeu je bio tu. Neverovatna ekipa, a zna se da je za doživljaj bitno ko je u mošpitu. Sećam se ko dan-danas, jedan od najboljih koncerata na kom sam bio. Oduvali su nas, posle su izdali i album s tog koncerta, official album. Kidanje veče.

Edited by Hermetico
  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...