Jump to content
IGNORED

Liberalizacija SPC


ObiW

Recommended Posts

da prebacim i ovde...ocekivao sam ruznu reakciju vrha SPC, ali ne bas ovakvo divljastvo i zlo, ovu najcrnju pomrcinu duse, animalnu tupost i robijasku besprizornost  - da ne govorim o laganju o "prethodnim paradama".

 

a1.jpg

a2.jpg

Edited by Грешни Василије
Link to comment

mislim da veća meta do sada nije stavljena na lgbt

sve o čemu fašisti tupe su uključili. i brigu o parama, o čovečanstvu, deci, pedofili su tu, zli zapad, nalogodavci. pokušavam se setiti da li bar nešto nedostaje , ali mi ne ide. možda je trebalo samo pomenuti putina i kako je on to rešio, ali to će verovatno biti u sledećem delu kada se budu zahvaljivali Aleku što je spasao obraz i odustao od parade.

Link to comment

mislim da veća meta do sada nije stavljena na lgbt

O da.

I sto pre shvatimo da meta nije stavljenja samo na lgbt populaciju, nego na sve nas, pre cemo se osloboditi ovog mracnjastva.

Link to comment

@gazza: pa nije bas samo djiki pustao duha iz boce. cele devedesete su provedene u koketeriji s bocom a bogami i s duhom.

 

ja sam pre neki dan gledao klip kako na studentskom protestu '92 zajedno pojaju risto sotona i neka granny karadjordjevic na odusevljenje nekih poznatih lica.

 

mislim ovde se svi zeste na onog mucenog fervexa sto zeli populisticki blok s fasistima protiv labuda a mi smo svi devedesete proveli grejuci stopala ispod pokrivaca sa svakakvima. mislim treba da mu kazemo: ne radi to. nece na dobro!

 

 

Sent from Bender's iPad using Tapatalk

Edited by kim_philby
Link to comment

pokusavaju na mala vrata da zakazu pedofilsku setnju.

pa realno, to im je ozbiljna sekiracija, zar ne. s obziorm da to i nije toliki problem, josh malo pa legalno. treba precheshljati opet te knjige, mozda nam je neshto promaklo :ph34r:

Link to comment

 

 

@gazza: pa nije bas samo djiki pustao duha iz boce. cele devedesete su provedene u koketeriji s bocom a bogami i s duhom.

 

ja sam pre neki dan gledao klip kako na studentskom protestu '92 zajedno pojaju risto sotona i neka granny karadjordjevic na odusevljenje nekih poznatih lica.

 

mislim ovde se svi zeste na onog mucenog fervexa sto zeli populisticki blok s fasistima protiv labuda a mi smo svi devedesete proveli grejuci stopala ispod pokrivaca sa svakakvima. mislim treba da mu kazemo: ne radi to. nece na dobro!

 

 

 

 

to je tocno, ali je to u 90-tim bio lagani peting sa dva kondoma i u gumenim rukavicama. duh je pusten kada je crkva ozbiljno stavljena na budzet i dato joj pravo ucesca u zivotu gradjanina ove zemlje od najmanjih nogu i to sve za cije babe zdravlje? da bi se djindjic dodvorio fanovima VK?

 

bar nesto zasta treba skinuti kapu mucenoj miri markovic.

Edited by gazza1
Link to comment

pa ok gazo, ali sad je super prilika da se to pitanje ljudima postavi direktno. ja probala i da vidis kako je to dobar do odlican sokratovski metod.

 

edit: e ako cete da editujete da se ne uvrede oni koji sad treba da stave prst na celo, onda cao zdravo.

Edited by gagorder
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...