Jump to content
IGNORED

Domaci bendovi


sherman

Recommended Posts

Neki novi način prenosa je bio, (voditelj je brbljao nešto o internet protokolu) a ne da neko uključi spikerfon na fiksnom u studiju 202 a da je reporter otišao na lice mjesta sa mobilnim. Odlično je zvučalo.

Link to comment

Evo novih favorita, ceo album je na linku.

 

Daliborovo granje (Slusaj najglasnije, 2015)

 

Za ljubitelje, evo i rariteta

 

Edited by wayfaring stranger
Link to comment

Postovao sam u 13:00, a ljopac i Toni salju komentare posle 3 i 6 minuta. Znaci, niste ni culi, a odmah drvlje i kamenje. Svaka cast! Nek ste zivi i mentalno zdravi!

Link to comment

Sta bre koga boli sto se tebi nesto svidja ili ne svidja? Zasto uvek TI moras da das svoje misljenje o svemu i da ponizavas druge? Koji si ti autoritet? Preslusao si sve domace bendove i sve znas o muzici pa nam sada solis pamet sta je dobro, a sta ne. Zasto samo tvoj ukus mora da bude merodavan? Ako ti se nesto ne svidja postoji i opcija ucuti i ostavi druge kojima se svidja. Mnogo si naporan sa svojim komentarima. Meni ono sto se ne svidja, zaobidjem, a komentarisem ono sto mi odgovara. Pa ako bi se racunao samo moj ukus, postojalo bi samo 20 bendova. Naravno da ima mnogo ljudi sa drugacijim ukusom, ali to ne znaci da sam samo ja ili oni u pravu. Svako neka uziva u onome sto mu se svidja, ali ne mora da opterecuje druge sa svojim negativnim misljenjem.

 

Solis ovde pamet, a koji domaci bend si ti ovde predlozio kao dobar? Lako je samo pljuvati.

 

Razlog da mi se bend ne svidja je sto ima u imenu Dalibor. Ne da je razlog, nego ne mogu da verujem. Pa sta je trebalo, da ne pustim bend jer se meni ne svidjaju Nezni Dalibor?

Edited by wayfaring stranger
Link to comment

Postovao sam u 13:00, a ljopac i Toni salju komentare posle 3 i 6 minuta. Znaci, niste ni culi, a odmah drvlje i kamenje. Svaka cast! Nek ste zivi i mentalno zdravi!

molim da se unese u zapisnik da sam preslusao drugi klip

 

nego, sto si ih metao na domacu muziku?

Edited by ToniAdams
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...