Jump to content
IGNORED

Domaci bendovi


sherman

Recommended Posts

hvala ti! video sam malopre u opisu ispod video spota. :)

Molim :) Hajde što su ga ("Ti") izbacili album, nego što je doooobar... Nadam se da neće biti gužva na promociji albuma kao što FB ivent sugeriše. Ja naivno računala na karte na ulazu.

Link to comment

Na koju foru bend iz Srbije ode u Kinu da svira?

 

objasnio bitls vlastelica  :fantom: 

 

bend-repetitor-u-kini-694-1432384846.jpg

 

VICE: Borise, otkud Kina?

 

Boris: Baš u trenutku kad smo bili najdalje od kuće do tada kao bend, u Talinu u Estoniji, dobili smo mejl iz Kine. Gledali su film Do it together o raznim nezavisnim bendovima, gde se i mi pojavljujemo. Malo su istraživali na netu, i rešili su da nas dovedu na Tomorrow festival u Šenzen, na kom se predstavljaju bendovi i muzičari koji su po njima budućnost.

Malo smo mislili da nas neko zeza, ali smo ubrzo videli da je poziv ozbiljan, grad ima 15 miliona ljudi i festival zaista postoji. Održan je prvi put prošle godine.

 

http://www.vice.com/rs/read/bend-repetitor-u-kini

 

 

 

Link to comment

realno, ovo im je bilo jace gostovanje:

 

 

The Serbian band "Repetitor" played to a packed club in Pristina, Kosovo. This is the first time a Belgrade-based band has played in the city since the end of the Kosovo war in 1999.
Edited by Takeshi
Link to comment

Molim :) Hajde što su ga ("Ti") izbacili album, nego što je doooobar... Nadam se da neće biti gužva na promociji albuma kao što FB ivent sugeriše. Ja naivno računala na karte na ulazu.

 

dobar je, ne mogu da kazem da nije. ima nekih novih stvari na kojima su radili i to se oseti u slusanju. nesto sto je drugacije u odnosu na prvi album, ali ne mogu da se otmem utisku da su mogli vise da rade na istom. kako zbog ideja i ponajvise mozda zbog tekstova. meni se cini da bi ovaj decko - ilija, mogao da uradi dobar tekst. izgleda mi kao kada gledam puter koji se topi na tiganju. znas da ce se otopiti i to je to ako nista ne dodas kasnije, ostace samo istopljeni puter.

 

sa druge strane, ovaj oljin tekst 'osteceni' pogadja pravo u srz. ovo je sazeto iskustvo zivljenja ovde i posmatranja sveta oko sebe koji te dotice na ovaj ili onaj nacin.

 

 

+ ovo sto pises u vezi kovi na ulazu, nekako mi se cini iz tvog posta da je rasprodato? ja sam isto u fazonu da kupim kovu na ulazu, pogotovo sto nisam imao prilike nikad da ih cujem uzivo, a voleo bih.

Link to comment
  • 4 weeks later...

sta fali bebanu? nije vise rege toliko.

 

-

 

talenat za pocetak. beban je jebeni debil, a bend mu je sranje.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...