Jump to content
IGNORED

Domaci bendovi


sherman

Recommended Posts

Covek okacio ceo album na YT. I dalje mi ovo genijalno i bice medju najboljim albumima ove godine, ali mi i dalje uzas prica kako je "projekat" (kako drugacije da nazovem kada one man band ima ime kao grupa) dobio ime i sta u stvari znaci.

 

Link to comment

Veoma zrelo i uzbudljivo.

 

Bebe Na Volè a.k.a. Adam Semijalac je one man act iz Zagreba. Prvo vinilno izdanje „Time Of Great Depression“ – trenutno najvruća blues ploča u Hrvatskoj, signifikatno djelo koje je rezultat desetogodišnjeg rada i koje u prvi plan izbacuje originalni blues izričaj, gitarsku virtuoznost i svjetsku izvedbu iste.
Portal Ravno Do Dna i Vecernji.hr list su albumu „Time of great depression“ dali najviše ocjene te ga proglasili kamenom temeljcem blues glazbe općenito na ovim prostorima.

Link to comment

a odakle mi je poznata ova druga pesma Goin Mad ?

ipak njegova...fon u tragovima zvoni malo na Goribor,

 

ili kako kaže jedan novinar baš za ovaj song ...(upravo izguglah)

,,...sreli se Beck i Mobby pre o-ho-ho godina u vreme zajedničke inspiracije bluzom.,,

 

ime je zipovano od originala  ,,Bebe na volej,,

http://anwa.com.hr/2012/12/27/bebe-na-vole-vjerujte-u-to-sto-radite-i-ne-ocekujte-nista-radite-to-zbog-puta-i-procesa-a-ne-zbog-nekakvog-cilja/

Edited by Musky
Link to comment

Ne znam odakle se danas pojavila ova pesma. Podsecanje na jednu od najboljih iz repertoara Bjesova....

 

 

Edited by wayfaring stranger
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...