Jump to content
IGNORED

Domaci bendovi


sherman

Recommended Posts

ok možda bi mi bilo manje grozno da nema onog ljubitelja rasističko pedofilskih viceva iz štutgart onlajna

 

a za drugi spot jbg bend koji sebi dozvoli guzicu u spotu je zreo za penziju :fantom:

Link to comment
  • 1 month later...

Sad gledam na Rtsu Svi na pod i nešto ne mogu da se otmem utisku da su oni promenili pjevačicu? Zašto?

 

Sad vidim da im je nova pevačica ćerka Madam Piano?! Vatafak!!!

Edited by steins
Link to comment

verovatno su se razisli sa prethodnom :(

 

elem, ne kapiram ovaj artan lili, meni teska bulja a svi kace po fezbuku, nekidan i asik :(

Edited by ToniAdams
Link to comment

 

 

Sad gledam na Rtsu Svi na pod i nešto ne mogu da se otmem utisku da su oni promenili pjevačicu? Zašto?

 

možda zato što je imala glasić ko pilence na izdisaju?

Link to comment

elem, ne kapiram ovaj artan lili, meni teska bulja a svi kace po fezbuku, nekidan i asik :(

 

+1 za misljenje -1 za ashika

Edited by wayfaring stranger
Link to comment

možda zato što je imala glasić ko pilence na izdisaju?

Meni je to sasvim OK zvučalo za muziku koju sviraju. Plus što, makar po ove tri pesme što sam čuo i ova nova pevaljka nešto mnogo ne dominira a i kopira prethodnu. No, sačekaću neku originalnu stvar u njenoj izvedbi pa ću vidjeti.
Link to comment
  • 2 weeks later...

 

 

otkrio pre neki dan. muckalica svega i svacega, al ima neku ok energiju i leglo mi bas na trenutno raspolozenje i kao muzika za trcanje. jel se primilo po bgd? vidim da su svirali tu prosle godine?

 

 

edit: btw, i meni ovaj artan lili totalno bezveze i dosadan. 

Edited by chandra
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...