Jump to content
IGNORED

Domaci bendovi


sherman

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

ишло се на бркове...

 

било свачег, било људима занимљиво бацати чаше пуне пива у ваздух, срећом пластичне чаше, али имам пива у коси, ушима, очима, на одећи... шутка се отела контроли, 2 лика се закачила са другаревом екипом, почеле севати песнице, улетело обезбеђење, лик из обезбеђења који најприбрлижније одговара опису 2 са 2 што сам ја видео почео да млати ову двојицу, извели их напоље, не знам шта им се даље десило... била нека риба на балкону, са дојкама попут оне из тру детектива, маса јој у једном тренутку почела скандирати баци сису да се играмо, мала изневерила... лик поред мене подигао рандом девојку на рамена, пролазник је ухватио за дупе, попио шамарчину... свирка исто била добра

brkovi? omiljeni bend ace lukca? si ti neki hipster, pa je to, kao, uber kul k'o i ovo foliranje sa bizetićevom ćerkom. 

Link to comment

nije, brkovi su "narodski" bend. doris je druga prica i druga publika

ovi su seljana, a oni su kita-elita?

 

bio sam u ns pre neki dan, četvrtak. drugar koji je tamo radio jpk-a zakukao je kako su ti brkovi prodali već brdo karata i da će da bude krcato i masakr od posete. cena karte je bila oko 100% viša nego za jpk-a, a 10x veći broj ljudi koji je dao pare da vidi to majmunisanje je jedan od odgovora na pitanje kako je propao rokenrol. tuga...

Link to comment

Samo jednom gledao Brkove u BG-u pre godinu, godinu i po i jedan od boljih koncerata, ne sviracki vec po dozivljaju. To volis ili ne. Intelektualna elita ne voli, a mi turbo sirovine iz ruralnih krajeva mnogo volimo, sta ces, udri u greh. Brkovi su odlican bend na ciji koncert bih isao svaki put kada se ukaze prilika i kada saznam da sviraju u BG-u i okolini. A nabedjeni intelektualci, imate vi svoje bendove za obozavati. Ne dajte da vas mi sirovine provociramo sa kretenima koji nemaju pojma. Sta ces, mora nesto i nama da bude interesantno, pa makar bilo i devijantno za ovaj forum. Drz'te se vi dalje od Brkova i pustite vi nas da se valjamo po nasem blatu.

Link to comment

Ima i dobra obrada:

 

 

 

On topic, nikad nisam slušao te Brkove, a ovo što sam čuo me se nije dojmilo. Ali zato poprilično obožavam Pero Defformero koji se pretpostavljam daju svrstati u istu katgoriju, i odgovorno tvrdim da nisu gimmick band koji ti je smešan sekund i po, a posle ništa. To je zaista dobra svirka, i njihov prvi album sam slušao bez prestanka mesec i po dana. Uživo su još bolji - rođeni šoumeni. Inače nije u pitanju prosta parodija, nego zapravo esploatisanje odavno uočenih afiniteta između metala, čobanskog roka i narodnjaka, na jedan duhovit i zabavan način. Kad bi bili film, ne bi bili Scary Movie, nego Shaun of the Dead. To nije prosto ismevanje, nego i egzemplifikacija žanra.

 

U svakom slučaju, takvih stvari je u roku oduvek bilo. Od Zappe do G.W.A.R.-a comedy rock je legitiman podžanr, i stvarno ne razumem primedbe tipa - zbog takvih je rok tu gde jeste. Šta znam, nek sluša ko šta voli.

 

Edited by Turnbull
Link to comment
U svakom slučaju, takvih stvari je u roku oduvek bilo. Od Zappe do G.W.A.R.-a comedy rock je legitiman podžanr, i stvarno ne razumem primedbe tipa - zbog takvih je rok tu gde jeste. Šta znam, nek sluša ko šta voli.

+ 1

 

+ sto se tice toka rasprave oko smrti rokenrola, skoro sam kacio (premotati na 17:30):

 

 

+ ontopik:

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...