Jump to content
IGNORED

Domaci bendovi


sherman

Recommended Posts

Uh, slušam sad još malo. Gde god vuku na stoner, ili na doom, i tako neku sličnu težinu (onaj prvi album baš vuče na My Dying Bride na momente), tu su super. Ali kad se blokautovski zavozaju u neku kosmičku progresivu, malo smaraju. Ništa gore nego metalci kad pokušavaju da budu duboki. <_<

Link to comment
Uh, slušam sad još malo. Gde god vuku na stoner, ili na doom, i tako neku sličnu težinu (onaj prvi album baš vuče na My Dying Bride na momente), tu su super. Ali kad se blokautovski zavozaju u neku kosmičku progresivu, malo smaraju. Ništa gore nego metalci kad pokušavaju da budu duboki. <_<
Isti moj utisak odavno, još od vremena kad je Laza iz Draconica svirao bas, a ja ga smarao što nemaju više stvari tipa Aligator. Popravili su se čini mi se po tom pitanju, a i sadašnji basista im je car. Dubina i mas iz pojačala, da se muda oznoje, no bullshit. Edited by MachineGunEtiquette
Link to comment
  • 2 weeks later...
kako je propao rokenrol 04. 12. 2013. Ukida se "Jelen Top 10"!Emisija "Jelen Top 10" koju emituju RTS i Studio B, ukida se posle Nove godine.Glavni razolog za ovakvu odluku produkcije "Leter i San", koja stoji iza kultne emisije, jeste odustajanje glavnog sponzora "Apatinske pivare". Informaciju do koje smo došli potvrdio je i voditelj emisije Jugoslav Pantelić. "Pa to je to. Nema šta drugo da bude razlog", rekao je Jugoslav za Informer, ne skrivajući žaljenje zbog ove vesti."Žao mi je. Emisija je branila nešto što nije prisutno u našim medijima, a što je osnovna kultura. Mladima ne dozvoljavamo da se upoznaju s rokenrolom, već ih bombardujemo nekom drugom "muzikom". Zato ni ne treba da nas čudi ukus većine", rekao je Pantelić.Jelena Milenković Olić direktorka produkcije "Leter i San" , potvrdila je da će emisija biti ukinuta , ali nije želela da govori o razlozima."Napravili smo brend koji se bavi rok muzikom, ali nažalost emisija će prekinuti da se emituje posle Nove godine. Ne mogu da vam dam više informacija u ovom trenutku", poručila je ona u ime produkcije.Muzičari koji su učestvovali u ovoj emisiji su šokirani."Verovatno fali još prostora za neke druge emisije, na primer "Grand Top 10", ili repriza serija. To nedostaje ovom narodu", rekao je Skaj Vikler.Reper Marčelo veruje da još uvek ima nade da se "Jelena Top 10" spase."Pozivam i gledaoce i kolege da se oglase u javnosti ne bismo li spasili jednu od svega nekoliko emisija koje se bave alternativnom muzikom. Dajte bar da pokušamo", rekao je on.http://www.pressonline.rs/zabava/kultura/293305/video-ukida-se-jelen-top-10.html
3083286777_862d63a850_o.jpg
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...