Jump to content
IGNORED

Domaci bendovi


sherman

Recommended Posts

Bolestan, menjam kanale iz očaja, naletim na Jelen Super Ligu Listu (koju nikada nisam pogledao duže od 0,4 sekunde koliko je potrebno da se utisne dugme na rimoutu) i naletim na 1 biser. Najpre nisam mogao da veruem, a onda sam upotrebio buksnu + Jutjub da shvatim da je to ipak bila istina. Tek tada je iskustvo postalo neuporedivo.Dakle, pošto ne postoji "Muzika za decu"...

:naughty:
Link to comment
Bolestan, menjam kanale iz očaja, naletim na Jelen Super Ligu Listu (koju nikada nisam pogledao duže od 0,4 sekunde koliko je potrebno da se utisne dugme na rimoutu) i naletim na 1 biser. Najpre nisam mogao da veruem, a onda sam upotrebio buksnu + Jutjub da shvatim da je to ipak bila istina. Tek tada je iskustvo postalo neuporedivo.Dakle, pošto ne postoji "Muzika za decu"...http://www.youtube.com/watch?v=XZusNxK17uA :naughty:
ja i dalje neveruem da ovo ima. ovo je gore od viborg dalasa.
Link to comment

Vlada Divljan, naravno naravno.To je pesma sa poslednjeg "pravog" LP, "Sve laži sveta" iz 2000. Kupio na pijaci svojevremeno nekog bijednog pirata sa fotokopiranim omotom, oduševio se savršenošću ploče. Kasnije kupio i reizdanje,u sklopu onog odličnog seta MASCOM-a, "A!rhiva" (bilo tu i Popcycle, VPrezir unplugged, EB prvi) , a za nikakve novce. Žao mi je što ovaj EP sa zagrebačkim drugarima nije izašao na nekom "pravom" nosaču zvuka (ili jeste a ja neam pojma).

Link to comment

taman neko da osveži KDP. ovolika pretencioznost se retko srećeajde što jednom rukom uzdiže srprsko carstvo ...

Ja bih voleo da ovim činom započne ponovno uzdizanje carstva srpskoga i to baš na mestu gde se i pad dogodio.
ali je još strašnije to što je dan žalosti deo višeg plana za to da on prikaže spot na dan potpisivanja briselskog sporazuma ...
Postoji jedna zanimljiva stvar, neki bi rekli slučajnost, u vezi sa ovom pesmom. Naime, trebalo je da prvi put bude javno emitovana u "Jutarnjem programu" RTS-a na dan kada je prvi put trebao da bude potpisan Briselski sporazum. Pošto se političari nisu dogovorili, potpisivanje sporazuma je prolongirano, ali je i premijera spota odložena zbog Dana žalosti koji je proglašen. Premijera se dogodila nekoliko dana kasnije, i ipak na dan potpisivanja Briselskog sporazuma. Kao da je neko to sve izrežirao na nekom mnogo višem nivou od ovog našeg materijalnog. Pa, 'ajde sad, nek' me neko ubedi da je slučajno. Tako je trebalo da se desi, tako se i desilo jer je tako moralo da se desi.
sigurno ima još, ali nisam baš toliko zaludan .
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...