Jump to content
IGNORED

Domaci bendovi


sherman

Recommended Posts

ko je ovo? meni interesantno (u minimalnim dozama)
Nisam neki fan, ali dobar je spot.http://www.youtube.com/watch?v=fOnUppWkmZA
počeli preterano da ludijaju. ja ih svakako volim, al bi mi bili bolji da su ostali na nivou prva 2 albuma.
zaboravila sam da izvestim o novom broju jelen top 10, verovatno pod utiskom briljantnih nastupa jadranke jankovic i jednog od brace kovac, nikako da zapamtim ko je ciji muz, ovo je bio roman, cini mi se. prva srpska dzejdzej je kraljica, kao i uvek, samo nije nijednom pomenula lemija, to mi bas krivo.potvrdjena mi je pretpostavka da blokaut sada svira hardrok, da sam moron sto sam propustila da vidim rebel star u bgd, da je kiza radovic slatkis, da ddab upotrebe otprilike 0.01 napora da "osavremene" stare hitove, da popecitelje ne mogu da slusam, kao uostalom i 85 posto onoga sto se emituje u ovoj divnoj emisiji.
meni jelen baš onako lego - bio sam u takvom raspoloženju. A pravo sam se iznenadio kad sam video onaj Plejboj reunion :o kakav je ono bio koncert?PS Presing sa onim kretenskim imenima pesama - Zvona se uklapaju sa suncem - trebala mi cela pesma da ukapiram ovaj refren :D :Hail:
Link to comment
Aca je jedan neverovatno talentovan momak i sveukupni superlik s kojim je zadovoljstvo družiti se.
nikad mi to nije uspelo jer sam imala uuuuzasan crush na njega i mrzela sam sebe zbog toga..kako god, i kolko god da ga je muzika odnela negde gde nije bas trebala -- Aca je sjajan momak, indeed.... nema puno takih Edited by Hippie
Link to comment
mislim da je to projekat recimo novog basiste tough guys of america. nemoj me drzat za rec
jeste, filip (tough guys of america i rough blue) i vlada iz smajsera. Edited by holden kolfild
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...