Jump to content
IGNORED

Domaci bendovi


sherman

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

joj, otkrila sam dva nova koja intenzivno mrzim. jedni se zovu kulturshock i ne umem da opisem koliko je to nocnomorno. drugi su piknik. morala sam da guglam da vidim sta je to, ali odustala cim sam videla da ima veze sa jos omrazenijim perom deformerom. kao neki npr balkan pomesan sa muminom ili jos gore, da postoje satro klasno osvesceni bjesovi ili tako nesto.al to sam sama kriva. ko sto ovi ne mogu da se skinu sa utiska nedelje, tako ja nedeljom uvece moram da ne propustim jelen top deset pivo. i posle se pitam sto se uvek tesko budim za posao u ponedeljak. bio je i plejboj i blokaut koji je nesto kako shvatam sad nacionalno svestan a ona spodoba od pevaca nosi majicu sa kalasnjikovim, kuku. pa pera janjatovic koji prica o angazovanosti u muzici i kao primere navodi boru djordjevica i cukoa, kuku.moram da pocnem da izlazim nedeljom uvece, gde nema televizora.

Link to comment

au, da. potisnula sam dajgol.kao i najavu koncerta grupe kerber, zaboravih kako je sakan dzejar to objasnio, ali nesto tipa velika trojka devedesetih ponovo sa vama, znam da je smak drugi, nikako mi ne ide da se setim ko je treci. mozda alisa.

Link to comment
au, da. potisnula sam dajgol.kao i najavu koncerta grupe kerber, zaboravih kako je sakan dzejar to objasnio, ali nesto tipa velika trojka devedesetih ponovo sa vama, znam da je smak drugi, nikako mi ne ide da se setim ko je treci. mozda alisa.
možda Kraljevski apartman?
Link to comment
drugi su piknik. morala sam da guglam da vidim sta je to, ali odustala cim sam videla da ima veze sa jos omrazenijim perom deformerom. kao neki npr balkan pomesan sa muminom ili jos gore, da postoje satro klasno osvesceni bjesovi ili tako nesto.
Što bre gos'n Bandar??? Pre dve godine sam na sajmu knjiga jurio njegovo delo. On se kroz Piknik odlično zeza. Krastave žabe su hit kojim me je kupio na duge staze. Uz to je i produkcent Brkova. Nemoj Piknik.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...