Jump to content
IGNORED

Domaci bendovi


sherman

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

ja ovde vidim da se lozi na krizanca Djonija Stulica i nekog benda sto gostuje kod Ruske Jakic a sviraju na terasi hotela "Sloga" u Baosicima...

Link to comment

E, nije Ćomi... je l' ovaj beše u nekoj iteraciji bio ispomoć u Atheist Rap-u?Basista je hit, skoro ko i sama pesma. Bokte jebo... Bosna meets Zaječar, sa natruhom kragujevačke socrealističko-industrijske depre

Link to comment
  • 2 weeks later...

btw sledeće subote u ledenoj dvorani SPENSa će se desiti Techno Therapy 2012. povodom 20. rođendana Noise Destructiona!

Kultni rejv događaj koji se desio u januaru 1994. godine, pod nazivom „Тechno Therapy“ doživeće svoj rimejk 21. aprila, 18 godina kasnije na istoj lokaciji, u Ledenoj dvorani Spensa u Novom Sadu. Preko tri hiljade ljudi zajedno sa grupom Noise Destruction, koja slavi i dve decenije postojanja, oživeće deo muzičke istorije i napraviti spektakl za pamćenje!Moćan zvuk, rasveta i performans koji pored izvođača uključuje posetioce žurki, da svojim plesom i stvaranjem buke upotpune doživljaj pozitivne muzičke histerije doneli su kultni status ovom događaju, a osamnaest godina posle ponoviće se sva nezaboravna dešavanja na sceni Ledene dvorane.Tako će publika ponovi videti legendarno sečenje peglice na sceni, koju su tada organizatori slučajno pronašli na parkingu i tako zauvek obeležili početak drugačije budućnosti novih generacija u Srbiji.„Techno Therapy” zajedno sa Noise Destruction organizuje Happynovisad koji već godinama unazad kreira događaje sa željom da utiče na što kvalitetniju kulturnu i zabavnu ponudu u Novom Sadu.------------------------------------------------------------------------LINE UP:Noise DestructionThe Good GuysDee FaceVladimir Aćić
intervju sa The Good Guys
Link to comment
  • 3 weeks later...
btw sledeće subote u ledenoj dvorani SPENSa će se desiti Techno Therapy 2012. povodom 20. rođendana Noise Destructiona!
kako bilo? Edited by ivy
Link to comment
  • 1 month later...

mislim da nema nigde, ovu sam napravio sam (skinuo fotku sa neta i odštampo). možda ima majica sa novim Stojinim stajlingom sa zadnjih albuma, ali konkretno ova je CD cover albuma "Evropa" iz 2001.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...