Jump to content
IGNORED

Domaci bendovi


sherman

Recommended Posts

Brkovi li su nešto posebniji od Logopeda. Elem Logopedi su solidan bend i gorećeš u paklu zbog stavljanja u isti koš sa Goblinima.
Brkovi su carevi!!! Oni se zezaju .... i to odlicno. Mnogo bolji su od Nervoznog postara, a to je tesko :) Brkovi mi instant popravljaju raspolozenje.Logopede, Goblene i Mumina ne zelim cak ni da komentarisem. Postujem necije pravo da ih voli, ali sto se mene tice, no way to play.
Link to comment
  • 2 weeks later...

Dobro je videti da Tustu optimizam ne napusta. Status na fb-u:

Dragi moji!Evo prve radosne vijesti.Danas sam saznao,pobijedio sam rak grla!!!Nema ga više!Juuuuhuuuuuuu...hehehehe.Sada se nastavlja borba sa ovim na plućima.Njegov status biti će poznat za 3 mjeseca.I ne brinite,biti će to još jedna radosna vijest...siguran sam.Hvala vam svima koji ste pomogli,na bilo koji način.Bez svih vas ovo bi bilo nemoguće!!!HVALA!Jupiiiiii....TUSTA
Link to comment
  • 4 weeks later...

Novi Tustin status na fb-u. Objavio je pobedu nad tumorom:

Dragi moji!Evo najnovijih vijesti.Jučer bio na Konziliju u Zg.ZDRAV SAM!NEMA VIŠE TUMORA!hehehe.Evo,ono šta sam obečao da će biti još dobrih vijesti obistinilo se!Moram nastaviti još sa liječenjem da zabetoniramo ali nema malignih stanica.Juuuuhuuuuuu+jupiiiiiii+sveTrebam se još i oporaviti,početi jesti kako treba ali sve u svemu-GOTOVO JE!Hvala vam svima koji ste mi pružali podršku tokom cijelog liječenja.Hvala!Vaš TUSTA
Link to comment
  • 2 weeks later...

The Socks su iz Velike Plane i okupili su se tokom leta 2007. godine. Glavni razlog postojanja benda je apsolutno uživanje svih članova u onome što rade – pravljenje divne Jah muzike sa porukom večnog mira i univerzalne ljubavi!Muzika koju sviraju je fuzija melodičnog punk zvuka i roots reggae dub muzike. Ne ograničavaju se previše stilovima i žanrovima, ali neki okviri ipak postoje. Posle dva demo snimka (jedan iz 2008. i jedan iz 2009) gotov je prvi full length album, pod nazivom New Wind!Album je sniman u Wild Cat studiju u Kragujevcu, tokom leta 2010. i leta 2011. godine, a doradjivan i produciran kod Zloba u Velikoj Plani.Soksi žele da se zahvale svojim prijateljima na podršci i pomoći, ali i svima vama koji na bilo koji način doprinosite bendu i volite ovo što rade. Iznad svega, zahvaljuju Jahu na bezuslovnoj ljubavi koju je usadio u njihova srca!!omot.jpg

www.facebook.com/carapice Edited by c-webb
Link to comment

Popboks u saradnji sa Domom omladine Beograda organizuje novu epizodu serijala koncerata SCENA Uživo!SCENA Uživo! je serijal koncerata mladih, neafirmisanih i autorski autentičnih bendova.ProgramPetak, 21. oktobar, 21hKill Me LaserLjudske Potrebe Subota, 5. novembar, 21hTemple of the SmokePlišani Mališan Petak, 18. novembar, 21hBitipatibiStray Dogg Subota, 10. decembar, 21hPlastic SundayThreesome Ulaznice će se prodavati na blagajni Doma omladine Beograda; u pretprodaji sedam dana pre svakog pojedinačnog koncerta po ceni od 200 dinara, na dan svakog koncerta cena će iznositi 300 dinara. Cena ulaznica je ista za sve koncerte.popboks

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...