Jump to content
IGNORED

Domaci bendovi


sherman

Recommended Posts

jbt kad se setim gimnazijskih dana... svi oko mene slušaju taj zločin od benda, a ja ne kapiram u čemu je smisao. najjači su mi oni pretencozni hermetički momenti: "jagode su jagode i supermen je jak" :isuse:još kad su izdali onaj dupli cd pa ga reklamirali kao "dva cda po ceni jednog", a onda ispalo "dva cda po ceni jednog ipo"ruku na srce, pročitao sam golubije razglednice iz avganistana. to je bilo zabavno štivo.

Link to comment
jbt kad se setim gimnazijskih dana... svi oko mene slušaju taj zločin od benda, a ja ne kapiram u čemu je smisao. najjači su mi oni pretencozni hermetički momenti: "jagode su jagode i supermen je jak" :isuse:
+1
Link to comment

Kakve veze mp40 ima sa Goblenima?Dok sam radio emisiju sa domacom muzikom po defaultu su Ništa ali logopedi, Goblini i Love Huntersi bili strogo zabranjeni. Naravno, da ima i mnogo glupljih od njih, ali oni imaju regularna izdanja i spadaju u žanrove koje sam puštao. Sada bih zabranio nježnik Dalibor. angry.gif

Link to comment

naleteh nedavno na RTV (TVNS ako vam je lakše) na dokumentarac o goblinima, tek sam tu skontao te momente da se priženio za talijanku, pa razveo, pa otišao u avganistan. ja mislio da su prosto nestali, kao i cela ta 90-ties scena. koga zanima ima na sajtu rtv..tizer, pojavljuju se i bardovi poput bobe škrbića, vartabedijana, popa iz ateista, i još mnogi drugi!

Edited by Gonzo
Link to comment
naleteh nedavno na RTV (TVNS ako vam je lakše) na dokumentarac o goblinima, tek sam tu skontao te momente da se priženio za talijanku, pa razveo, pa otišao u avganistan. ja mislio da su prosto nestali, kao i cela ta 90-ties scena. koga zanima ima na sajtu rtv..tizer, pojavljuju se i bardovi poput bobe škrbića, vartabedijana, popa iz ateista, i još mnogi drugi!
u je, to moram da overim, ja i dalje ocu da budem boba skrbic kad porastem. a kako se zvahu ona 2 brata hevimjetalca, isto sa enes plus?
Link to comment

carevi, komše iz kraja. ja ih redovno pratio, dobro radili posao, iskopavali do jaja spotove i snimke. mislim da sam baš kod njih gledao neki raspali live video mjetalike sa samih početaka, u numeri whiplash :Hail:

Edited by Gonzo
Link to comment
Ništa ali logopedi
Brkovi li su nešto posebniji od Logopeda. Elem Logopedi su solidan bend i gorećeš u paklu zbog stavljanja u isti koš sa Goblinima.
Link to comment

buahaha, al ste se primili. pa znam ja da ppp ne voli gobline, eh...

jbt kad se setim gimnazijskih dana... svi oko mene slušaju taj zločin od benda, a ja ne kapiram u čemu je smisao. najjači su mi oni pretencozni hermetički momenti: "jagode su jagode i supermen je jak" :isuse:
pa dobro, ali takvog lupetanja imas i kod mnogo boljih rnr bendova. pa jos stranih.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...