Jump to content
IGNORED

Domaci bendovi


sherman

Recommended Posts

KecKec & Acid Folk Orchestra su jedini domaci bend koji me je potpuno iznenadio u dugo, dugo vremena. Jedva cekam neku priliku da proverim kako to zvuci uzivo.

Link to comment
KecKec & Acid Folk Orchestra su jedini domaci bend koji me je potpuno iznenadio u dugo, dugo vremena. Jedva cekam neku priliku da proverim kako to zvuci uzivo.
ja sam se isto iznenadila, bila je sinoc neka svirka nanovomsadu, snimak. interesantni su nachisto. nego primecujem da, u stvari, interesantne bendove u poslednje vreme (godinama? :unsure:) izradja 1 vojvodina? ili ih bar ta njihova televizija pushta, valjda sto nemaju te farme i bratove, pa sta ce jadni :P(PS. sta je empeovom? :unsure: ^_^)
Link to comment
ja sam se isto iznenadila, bila je sinoc neka svirka nanovomsadu, snimak. interesantni su nachisto. nego primecujem da, u stvari, interesantne bendove u poslednje vreme (godinama? :unsure:) izradja 1 vojvodina? ili ih bar ta njihova televizija pushta, valjda sto nemaju te farme i bratove, pa sta ce jadni :P(PS. sta je empeovom? :unsure: ^_^)
Pa preko vecine domacih bendova na TVu predjem kao preko reklame za topshop ali ovi su me za promenu zainteresovali. Ali ne bih isao toliko daleko da aboliram Vojvodjansku muzicku scenu zbog toga :P Mislim da se ovo MPovo odnosilo na Dzo-a koji se tako mestimicno pojavi na ovom topicu da podeli sa nama novi uradak. Mada mozda i gresim ali ne brini asiguran sam da ce ti zbog boldovanog on licno pojasniti i odgovoriti na sta je misli :D
Link to comment
Pa preko vecine domacih bendova na TVu predjem kao preko reklame za topshop ali ovi su me za promenu zainteresovali. Ali ne bih isao toliko daleko da aboliram Vojvodjansku muzicku scenu zbog toga :P Mislim da se ovo MPovo odnosilo na Dzo-a koji se tako mestimicno pojavi na ovom topicu da podeli sa nama novi uradak. Mada mozda i gresim ali ne brini asiguran sam da ce ti zbog boldovanog on licno pojasniti i odgovoriti na sta je misli :D
a sta cemo. zeleni nam se po tudjim dvorishtima ^_^ (to o vojvodini, kazem, moze biti posledica sto tamo pushtaju svoje bendove, nekako, izopacheni, uobrazili da je bash to 1 kultura. pa onda izgleda da ih tamo ima vishe i bolje. mi nemamo kad :P)e, eo josh neshto iz slichne kujne ^_^da li je kralj chachka iz chachka makar? :unsure:http://www.youtube.com/watch?v=pLkYfdxHmAU&feature=related Edited by thermal bug
Link to comment
KecKec & Acid Folk Orchestra su jedini domaci bend koji me je potpuno iznenadio u dugo, dugo vremena. Jedva cekam neku priliku da proverim kako to zvuci uzivo.
ja sam se isto iznenadila, bila je sinoc neka svirka nanovomsadu, snimak. interesantni su nachisto. nego primecujem da, u stvari, interesantne bendove u poslednje vreme (godinama? :unsure:) izradja 1 vojvodina? ili ih bar ta njihova televizija pushta, valjda sto nemaju te farme i bratove, pa sta ce jadni :P(PS. sta je empeovom? :unsure: ^_^)
Mislim da se ovo MPovo odnosilo na Dzo-a koji se tako mestimicno pojavi na ovom topicu da podeli sa nama novi uradak.
Dzo je car. A vi ste me duboko razocarali. Assuck posebno da se izvini zbog onog relativizatorskog posta! Muzika dobra, pevanje ne valja??POD LED!!
Link to comment
Dzo je car. A vi ste me duboko razocarali. Assuck posebno da se izvini zbog onog relativizatorskog posta! Muzika dobra, pevanje ne valja??POD LED!!
khm... tko je dzo? :unsure:pod ledom je ladno.
Link to comment

Da prekinemo misteriju zvanu Džo... Koji će se prvo zahvaliti čoveku, ne baš poetskog "nik nejma" na komplimentima za Južni Južni Bend i onim prethodnim i ovim sada .... Ali i njemu je dužan kao i ostalima da se predstavi jer je ipak javna ličnost, kako u svom selu Stubal, tako i u Vladičinom Hanu... takozvani Rock Star...u stvari malo više star... Kontraverzni Džo je 42-godišnjak, slikar-portretista, pesnik, ex- malinar, osnivač i direktor ne baš uspešne zemljoradničke zadruge(pred gašenjem),nepopravljivi rodoljub-tradicionalista,maštar, fantazer sa iskrama vizionarstva, osnivač JUŽNOG JUŽNOG BENDA iz Vladičinog Hana,(tekstopisac i vokal) i suosnivač benda DRUGI POZIV (uglavnom tekstopisac sa nešto malo pevanja,drugi suosnivač je Vladimir Ristić pesnik i kompozitor iz Surdulice vođa benda Retrodisiac) Džo je rođeni Beograđanin sa 100% krvi južnjaka koji je u 34-oj godini (u naponu snage)napustio Beograd,i odveo porodicu na jug na pradedovinu , suprotno svim migracionim tendencijama,(a ponekima i suprotno razumu) jer je oduvek obožavao da piša uz vetar. Jednoga dana Džo nije više mogao sa semaforima i "Gazelom" u špicu na +35 stepeni i sa košarkom ispred zgrade... Džo je znao da postoje i druge životne opcije... Otišao je , dakle, 330 kilometara na jug i krenuo da sadi maline i da ih sadi, i da ih sadi i da ih sadi... Jer Džo nije znao da ga 2007 čeka najača suša od početka merenja koja će mu zajedno sa brižnom državom stati na rep. 2008 godine ...godinu dana nakon fijaska sa malinama,malo se oporavivši, Džo postavlja čuveno pitanje svojoj ženici : " Jel da, da ako ja napravim Rock bend u Vladičinom Hanu, da je onda u životu sve moguće ? " Ona za tren..zastade.. " Onda je stvarno sve moguće " - odgovori mu njegova mudra ženica.... I naravno.... Avgusta 2009 na Reload festivalu pojavio se prvi autorski Rock bend u istoriji Vladičinog Hana...JUŽNI JUŽNI BEND Nakon polučasovnog nastupa, uzbuđen od ovacija nekolicine dobrih drugara, hrabro je izjavio "Sviramo Areni 2014" Drugari su ćutali.... I tako je Džo postao Rock-er.....koji će vas u narednom periodu daviti i daviti i udaviti... Džo o sebi namerno priča u trećem licu jer je čuo da psiholozi takve najbolje obožovaju ali se zajebo jer je shvatio da je sve omaškom pisao latinicom.... Džo pozdravlja sa foruma parapsihopatologije, sve one koji vole i dalje veruju u Rock , Blues , Punk a one druge pozdravlja tek onako reda radi jer želi da ostavi utisak pristojnog čoveka ... POZDRAV SA JUŽNE MORAVE...!!! ŽIVELI !!!!!! PS:za koji dan demo snimci pesama DOLAZIM i MOJI DRUGARI

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...