Jump to content
IGNORED

Domaci bendovi


sherman

Recommended Posts

ispade da do te pesme nisu napravili nista i da im je spot na 3K udeljen od strane Mire Markovic...za voditeljku Sitija prvi put cujem posto su akteri u spotu pankeri iz Sapca (neki od njih pod zemljom nazalost), a za Speedball samo ime ti govori...

Link to comment
ispade da do te pesme nisu napravili nista
Тај горштачки "бенд" се до тог спота мукотрпно трудио да прокаже панк као јадни, тупи, безидејни, смрдљиви, упљувани, облокани и надувани лепком сељоберлук - билдовали су тај израз ама никако да обликују дефиницију. Онда се сбрдасвукавши некако повежу с познатом испоставом државне безбедности познатом под часним именом "Метрополис", РТС избаци спот упутство како панкери морају да изгледају и како да се понашају, "Гоблини" свирају у свакој селендри и - заједно са хумпа-цумпа-нео-бео-3К весељацима - не избијају из омладинских новина, ТВ и радио емисија које се дословце баве младима. И тако вам велике чике дају мало ваше побунице, а ако се и појави неки упорни и параноични заверолог, стрпају га у лудару и наставе да вам несметано пумпају џибру кроз уши.http://www.youtube.com/watch?v=dUI_INIo3t4 Edited by Hella
Link to comment
Dobro, ajd' Speedball, al' sto Pichke nisu prosle!
Verovatno zato što su jadan bend. Nismo naci samo ne volimo komunjare, nismo rasisti ali nam smetaju sve te čamuge što viđamo na TV-u...Izvinjavam se ako grešim, ali deluju mi tako.
Link to comment
33jpc0p.jpg^^^^H-V-A-L-A !!!!Mozda i najbolji band koji je postojao na ovim prostorima. Steta sto nisu imali priliku da odu odavde. Obzirom na to kakvi su im koncerti bili verujem da bi napravili chudo.
Link to comment

Благо ми се указало на некој жураји док сам у кујни мрмао сендвиче и листао доступну штампу. Никад си нећу опростити што није страдала читава страница, не знам који ми би да искидам само ово парче.

Рок алтернативци су паметни, духовити и проницљиви млади људи који знају шта хоће, али и шта неће. А неће - ни под којим условима - турбо-културу, па су чак и алергични на све оне којима народњаци кроје поглед на живот. Настоје да их промене. Нуде им то у својим песмама, а таквој публици остаје да учине мали напор: да угасе телевизор и оду у први рок клуб на концерт. Тамо их чека њихова младост, неискварена до невиности и право да размишљају својом а не турбо-главом.Ако вам је имало стало до рокенрола у Србији, покрените се. Већ иза првог угла чека вас неко од величанствених. Ако ико може да победи народњаке, то су они.
Ко погоди писца и новине, биће награђен анексом. :) Edited by Hella
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...