Jump to content
IGNORED

Domaci bendovi


sherman

Recommended Posts

izvoltebila ja hipster ili ne, voleo neko bo ili ne, ovo je prejadno.ako će već da se bave politikom i iznose svoje političke stavove u tekstovima onda moraju biti spremni na kritiku tih istih političkih stavova.
Izvinjavam se,tvoja kritika je na mestu.Shvatio sam da su pesmu na koncertu najavili nekom dvosmislenom porukom iz koje je izvucena politicka konotacija...a ovo nisam ocekivao. Prezirem svako uplitanje politike u samu muziku,a to sta ce bend raditi van bine i samog nastupa mi je zaista nebitno,da li ce biti clanovi obraza ili anarhisti,biti na kreku i dilovati isti,upraznjavati serijska ubistva...itd,meni kao slusaocu,kome je muzika autonomna od izvodjace iste,je potpuno irelevantno. Edited by Defunctus
Link to comment
Ti onda mora da slusas super bendove.
Nazalost,ne mogu to reci za sebe...treba mi jos godina intezivnog slusanja muzike (a i godina zivota) da bih mogao shvatiti Red Union i slicne bendove.Mada,pohvalno je da tezim tome. Edited by Defunctus
Link to comment
Prezirem svako uplitanje politike u samu muziku,a to sta ce bend raditi van bine i samog nastupa mi je zaista nebitno,da li ce biti clanovi obraza ili anarhisti,biti na kreku i dilovati isti,upraznjavati serijska ubistva...itd,meni kao slusaocu,kome je muzika autonomna od izvodjace iste,je potpuno irelevantno.
Brate...
Link to comment

Moš fejspalmirati a moš staviti i prst na čelo pa se zapitati ima li šta grotesknije nego da se na državnoj televiziji onakve države pojavi bend koji peva panks not ded? To onako, slučajno, momci stigli do rtsa? Muda za bubrege...Glišić ih je pljuvao tada, meni dovoljno. Kako spidbol nije dospeo na rts, majku mu?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...