Jump to content
IGNORED

Domaci bendovi


sherman

Recommended Posts

Prvo veliko hvala "govnaru smrti" ( malo mi neprijatno da ovako nazovem našeg čoveka) na komplimentima Južnom Južnom Bendu... Kada se nekom svidi vaša pesma, nekako vam je lepše jutro.. Inače smo se deklarisali kao bend koji želi da vrati dobar Rock zvuk i dobar tekst tamo gde mu je mesto...... I nismo jedini koji to žele...ima dosta vrlo kvalitetnih bendova , slične orjentacije. Biće teško , naravno , probiti se iz jednog malenog grada , stotinama kilometara od centara dešavanja....ali nije li baš to IZAZOV... I zar se ne rađamo da prihvatamo izazove... Južni Južni Bend pozdravlja ekipu sa parapsihopatologije... novim demo snimkom...http://www.youtube.com/watch?v=FwBe9AIgJ5Y

Link to comment
Predraže, aj priznaj lepo da si ti Empej, i da je ovo sve zajebancija.
Da ne bude da sam neobavešten....možda pre neupućenAli stvarno ne znam o čemu se dešava....ko je ili šta je "EMPEJ"...i kakve bi to moglo da ima veze sa Predragom zvanim Džo ili Južnim Južnim Bendom ???? Edited by Predrag zvani Džo
Link to comment

Predraže zvani Džo, samo napred i ne obraćaj pažnju na upadice pijanih narkomana. Bolje da su se gitara dovatili, mesto što su se drozi odali.Nego, sastav Virvel je izdao EP. Ima četiri odlične pesme i fenomenalan omot. EP se zove SIBIR, a najbolja pesma na disku se, gle čuda, zove Iz Sibira. Ipak, ne sviđa mi se kako je SIBIR ispisano na omotu. To je mana omota. Koji je fenomenalan.U spot je pretočena pesma Nemački štim. Onako, baš postrokerski jedan spot. Više lep, nego pričljiv.http://www.youtube.com/watch?v=oE5mYjzZdXs&feature=related

Edited by McCabe
Link to comment

Pre desetak dana bio na garage fire,nisam znao da DMT ponovo svira,davno ih nisam video,super nravno,mada Korozija je bila najavljena a od njih nista(???),a opet vidim mladena(korozija,ragman) u DMT-u,nije mi jasno ko tu sta sad kome,kako i gde svira,jel moze neko da mi objasni?

Link to comment

Čuo sam sinoć Ola Horhe kao predgrupu Caribou. Majku mu, ono je daleko bolje nego pre godinu dana na istom mestu kad sam ih prvi put video. Podsećaju me na moje omiljene El Ten Eleven, a isto su dvojac s tim što ulete i malo neki dark, gloomy momenti kroz one klavijature. Tekstove sam slabo razumeo ali imam teoriju da svim bendovima koje bi iko ikad mogao da utrpa u folder postrok treba zabraniti da pišu tekstove osim ako se ne zovu Gastr del Sol. :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...