Jump to content
IGNORED

Domaci bendovi


sherman

Recommended Posts

Super ste mi vi savremeni, non-contextualized anti-everything improvizatori sto ne samo da poricete falusni karakter gitare, nego ste i a priori protiv programiranja :isuse: :D :PElem, kad smo kod programiranja, iako sam imao svojih sumnji prema Dekolazu, ovo sto Popsimonova radi otkako je krenula solo je fenomenalno:http://www.youtube.com/watch?v=MvlsheeFl5ATu takodje pomenuti i sjajni Umrijeti Za Strojem/Narrow za koji mi pticica rekla da bi u nardenih par dana trebao da odrzi koncert u BG-u na super-tajnoj lokaciji:http://www.youtube.com/watch?v=KDn9Thta1n8I za kraj poslastica, sideproject MoronTotal naseg zagrObackog drugara sa video materijalom naseg omiljenog strukturaliste:http://www.youtube.com/watch?v=Y57WwEEzUug

Link to comment
A drugo, da li se sećaš benda Reject i da li znaš šta je bilo sa njima? Mislim da je njihov basista na ovoj fotografiji na drugoj slici. Jesu li živi ti likovi uopšte? I muzički i ovako.
znam da muzički odavno nisu aktivni. poslednji put su svirali na akademiji pre jedno tri godine kao predgrupa mr t-bonu, od tad ništa..ovako jesu živi, duvačka sekcija im ja mislim i dalje svira sa referentima..greota, bilo je baš veselo na njihovim svirkama uvek...
Link to comment

Prvi pravi demo Južnog Južnog Benda Jedva smo nacedili para za ovu "namensku" i vrlo aktuelnu pesmu... Ona je vanredni singl..zbog ozbiljnosti i blizine određene sportske situacije.. Uskoro novi demo...onaj pravi.."južni" Toliko u ovom izlaganju... voli vas Predrag zvani Džo i Južni Južni Bend !!!http://www.youtube.com/watch?v=fDls9KTGSug

Edited by Predrag zvani Džo
Link to comment

care, kralje!!! Orlovi ima da daju sve golove kad je uz njih rok ekipa s jug. E, da je pameti pa da se ova pesma uzme za zvanicnu himnu od nase reprezentacije.Nedajte da propane iskren rokendrol. Treba pritisti malo televizorske stanice da se vrate Ofanziva, Dodatno Ubrzavanja i Garaza i da ima di rokeri da se pokazu. Da vidimo koji ce onda jos da gleda Grand! Kako ste ubacili ovaj zvuk od mase na pocetak i kraj? Jer to sa nekoga vaseg koncerta? Dobro je da ima naslednika za Roze Poze, sad moze onaj njin pevac da umre na miru ako vec nije. Treba da nastupite na Bir Fest. Solaze su vam svecke! Umete sve zice da iskoristite a i bogami i sve pragove. To danas malo ko ceni. Na zalos.

Link to comment

Ja sam sad video i cuo sajsi MC i... evo... ne znam...Kako?? Zasto??? Sta?? O jeeebem ti. Koji je ono razred? 6.? Samo sam ceko da izadje Minja Subota i Joca Adamov i uzme joj mikrofon.Jesmo kacili to na KDP rep? Mislim da Lista Direktora Pivare mora da ima svoju temu. Ja moram mrziti na jednom mestu.

Link to comment
Ja sam sad video i cuo sajsi MC i... evo... ne znam...Kako?? Zasto??? Sta?? O jeeebem ti. Koji je ono razred? 6.? Samo sam ceko da izadje Minja Subota i Joca Adamov i uzme joj mikrofon.Jesmo kacili to na KDP rep? Mislim da Lista Direktora Pivare mora da ima svoju temu. Ja moram mrziti na jednom mestu.
Verovatno si propustio prvo pojavljivanje Sajsi, gde je predstavljena kao nešto sasvim novo na srpskoj hip-hop sceni, kao sasvim drukčija od ostalih ženskih reperki, koje su sve na isti fazon. Glupo je da prepričavam, trebalo je videti & čuti taj intervju.
Link to comment

Koliko sam primetio, Sajsi jeste različita jer ima bend i stalno priča da sluša pank i da je rap nikad nije interesovao (eto i plusa u empejcovim očima) ... Međutim, ti tekstovi, repanje na bini, blokovi ovoono, stvarno izgleda kao da je osnovnoškolski bend ...

Edited by Lezilebovich
Link to comment
to sto je debil, to bih joj oprostila, al' sto nosi maskirne pantalone, to ne mogu.tuugo, tuugo nesreco....
:lol: baš sam htela da primetim da se strava oblači... pardon - htedoh, htedoh primetiti...
Link to comment
Intervju posle nastupa na trenutke prerasta u 1 kvalitetan transfer neprijatnosti:
#SerbianOrthodox8882 weeks agoIvana, uopšte se nemoj opterećivati zbog onih koji govore da si loša, odlična si, jako mi se dopada to što radiš! ( Sve dok ne huliš na Boga )!!! Tvoj sam veliki fan, odlična si, volim te!!!!
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...