Jump to content
IGNORED

Domaci bendovi


sherman

Recommended Posts

ako idete toplo se obucite, vlaga je pored reke dosta velika. zapravo videcemo veceras posto je ovo prvi dan bez kise nakon 10 dana. ali nije najtoplije u 2 nocu pored dunava.

Link to comment
pera i ja idemo u istu kafanu :)
Ok, kad su svi poceli da se hvale, onda moram i ja. Ja sam isla sa Perom po kafanama, jer mi je bio dechko cool.gif A stvarno kidaju, bila sam im vec na 2 svirke. I na trecu cu, u sredu.
Link to comment

Pored pitanja koje me mori od kad je izmisljena B92-studentska-muzika a koje glasi - Sta slusaju svi ti govnari kad prave ovakvo sranje od muzike? Tu je i novo pitanje: Gde se sve te urbane nakaze upoznaju pa rese da prave bend? Gledam ovaj freakshow Svi Na Pod pa se pitanje samo namece... Mada, i bend direktora Pivare se upoznao na korektivnoj gimnastici... Odlicni su svi.Uuuu! Vidi repere sto se svete zenama sto ne daju. Savrseno.

Link to comment

ti si samo ljubomoran sto tebe ne zovu.uh, platio bih hiljade evara da vidim empejca kako gostuje u jelen top 10. ili barem da ga negde u nekom klubu pronadje ona sa nadimkom zenska i uradi intervju sa njim.

Link to comment
ti si samo ljubomoran sto tebe ne zovu.uh, platio bih hiljade evara da vidim empejca kako gostuje u jelen top 10. ili barem da ga negde u nekom klubu pronadje ona sa nadimkom zenska i uradi intervju sa njim.
Pih, mogu da sredim to kad ocu!
Link to comment
Pih, mogu da sredim to kad ocu!
ma zajebavam se.daj sredjuj to da se malo veselimo. intervju sa tijanicom bi bio spektakularan.pocinje Zenska!!! obavezno gledajte b92. Edited by kojot
Link to comment

Pa sta je ovo? Nedelja je dan rezervisan za transfere™? Non stop, celo vece.Videces, izletece sad i Sergej i reci nesto na engleskom!

Link to comment
:ph34r: :ph34r: Ola Horhe :ph34r: :ph34r:
ništa lepše od argumentovane kritike :D ja bih im zamerio što su ubacili pevanje, čini mi se da toga ranije nije bilo. nisu se potrudili ni oko tekstova..."hoću ovde i hoću sada" i slično...kao instrumentalni dvojac zvuče sasvim zanimljivo.
Link to comment
Pa sta je ovo? Nedelja je dan rezervisan za transfere™? Non stop, celo vece.Videces, izletece sad i Sergej i reci nesto na engleskom!
ona posecuje klubove i svasta zanimljivo radi. recimo saleti nekog stranca i pita ga "do you like sarma", "do you like cevapcici". transfer zagarantovan. izvinjavam se na trolu
Link to comment
ništa lepše od argumentovane kritike :D ja bih im zamerio što su ubacili pevanje, čini mi se da toga ranije nije bilo. nisu se potrudili ni oko tekstova..."hoću ovde i hoću sada" i slično...kao instrumentalni dvojac zvuče sasvim zanimljivo.
Ne mogu da kažem ništa muzićki loše o njima, osim da sam jedva izdržao do kraja njihovog nastupa na Mikseru, jer su mi dosadni & neslusljivi. Možda je do mene, ali ja njih ništa ne shvatam :blink: .Hm, pevanje :) ... "Potvrda, potvrda, dajte mi potvrdu" - meni to izgleda kao da su mislili da još nešto dodaju navrat-nanos, pa ajde da ubacimo neki tekst.
Link to comment

Meni isto malo smesna bila ta pesma, ali sem toga prilicno mi se svideo Ola Horhe. Neobicna kombinacija. Mada su Kriske koje su svirale pre i posebno Repetitor posle bili mnogo bolji. A i taj surf na kraju je bio zabavan. Kad je od "mladih i perspektivnih bendova" onda je i vise nego dobro. Posebno sto su me sutradan na istom mestu toliko smorili Zerkman i njegov bend da sam se vratio gajbi a hteo da vidim da li Lira Vega lici na nesto u novoj postavi. Nije mi jasan taj Zerkman i cime je zasluzio zvanje dobrog trubaca jer ono sto izlazi iz te trube zvuci kao slon na mukama.

Link to comment
zvuci kao slon na mukama.
tako i treba da zvuči dobra brass sekcija :) zerkmanov problem je manje u intonaciji, a više u temama i aranžmanima, gde je prilično bezidejan i monoton.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...