Jump to content
IGNORED

Domaci bendovi


sherman

Recommended Posts

aaaa. chuvajte se i keve i caleta i baba cvetanke. svi su njihovi. resistance is futile :ph34r:da se nisu zaneli malo matorci? mislim, dosadno u tim lojanicama, ochigledli ^_^mada je lepo sto se pominju imena, sad ocvale dobrostojece zvijezde mogu da ih tuze za uvredu svega. pa da vidimo ko ce da uzme kintu :lol:ps. a nishta o precednichkim sovjetnicima :o deda ziko, dajde malo i sovjetnike :lol:

Edited by thermal bug
Link to comment

Podseca na Ilegalne Poslasticarne i foru sa Divcem i Zabavnikom ... čini mi se da je bila još jedna bolja patke, al' sad ne mogu da se setim koja...

Link to comment
Podseca na Ilegalne Poslasticarne i foru sa Divcem i Zabavnikom ... čini mi se da je bila još jedna bolja patke, al' sad ne mogu da se setim koja...
bila je ona sa kafanom 'osama' u blizini američke ambasade i bilo je ono sa hrvatskim registarskim tablicama na magnete za bezbrižno letovanje u hrvatskoj :)
Link to comment
Kao da nema dovoljno kretenskih i beskorisnih vesti koje su istinite, sada imamo i konceptualne umetnike koji smišljaju lažne.
pa dobro, doterivanje do apsurda je jedino sto preostaje u toj konfiguraciji.a i zabavno je :lol:
Link to comment
Kao da nema dovoljno kretenskih i beskorisnih vesti koje su istinite, sada imamo i konceptualne umetnike koji smišljaju lažne.
Ideja da služba bezbednosti "kreativno pomaže" umetnike presahle inspiracije je dostojna 1 orvela.
Link to comment

ne znam, jako mi je jalovo sve to. sve je virtuelno, i vest, i ti ljudi o kojima govori, i naše reakcije. ništa nije stvarno ni opipljivo. koja je poenta. dokoni internet ljudi seruckaju i klibere se.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...