Jump to content
IGNORED

Domaci bendovi


sherman

Recommended Posts

Gledam ovu povracku od emisije na b92, jelen top10, repriza novogodisnje emisije. Inace i ja sam sebe mucim i pratim cesto. Darkvudi muzika za kafic, Koja omeksao, rekao da se stvari u drzavi fino odvijaju, a za onu Lollobrigidu sam pre mislio da je neki zajebani elektro, ljudi su se lozili na egzitu na njih, i to ozbiljni ljudi. Kad ono tesko govno u roze oblandi. Ali zato Jarboli iznenadjujuce odskacu, mnogo mocno sviraju a i pesma je opasna. Sledeci put kad mi neko kaze da su pop dobice i u caj i u kafu. Jao ne, evo SARS posle Aleksandre Kovac. Sad vec gledanje prerasta u mazohizam, jos su ovi na plejbek. Darkvudi, Disciplina i Jarboli bar odsvirase uzivo. Inace znam da im je nekoliko bendova odbilo da dodje zbog toga sto je plejbek, a oni ne mogu da se iscimaju da se svira uzivo. b92 je dno, mada mi je drago sto postoji ova emisija. guilty pleasures

Edited by nemoderisani
Link to comment
  • 2 weeks later...

Kapiram da na celom forumu ima dva i po coveka koje bi ovo moglo da zanima, te da su ovo vec overili ali ajde da se osvrnem. A i voleo bih da cujem utiske ako ih ima. Fat Boy Jr je izdao svoj prvenac pod tim imenom, nazvao ga Music For The People i logicno, obesio ga na net za free download.Vrlo iznenadjujuca plocaTM. Njegovi lojalni fanovi su, kako vidim, digli dzevu i masovno se razocarali ali sto se mene tice ovo je odlican album. Valjda zato i nisam fan inace.Na momente zvuci kao da je stiglo sa DFA etikete. Ono sa cime imam problem su tekstovi i ja bih najradije pobrisao sve vokale. Mislim, vokali strava zvuce ali sama lirika bespotrebno razvodnjava muzicku podlogu, koja je u nekim stvarima, onako, bas dubiozna da je maltene blasfemija vrteti je u klubu. Slican problem imam i sa LCD Soundsystem, na koji FBJ podseca u nekim momentima "Vodi me na after" je za sada apsolutni vrhunac. Tu tekst jos i najmanje odvlaci paznju.Namerno nisam napisao ko se krije iza imena Fat Boy Jr kako bi nekome eventualno iznenadjenje bilo vece. Probajte prvo da preslusate album pa onda u tri klika izguglajte.

Edited by McCabe
Link to comment
Nisi jedini, posto sad tek uocavam da su fajlovi naslovljeni sa fatboyjr_aka_... Tako da mi propade ovaj pokusaj konspiracije...
za sada, koliko sam poslusao uopste nije lose.posto mi je ovo prvo sto cujem od Fatboya ikada, nisam imao neka muzicka predubedjenja. doduse, ima tu nekih meni poznatih gostiju, a ima i nekih do jaja iritantnih faca - uprkos svemu, OK je.
Link to comment
Nisi jedini, posto sad tek uocavam da su fajlovi naslovljeni sa fatboyjr_aka_... Tako da mi propade ovaj pokusaj konspiracije...
Nisi valjda stvarno mislio da cemo prvo preslusati album pa izgooglati da je u pitanju Narko Mastić.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...