Jump to content
IGNORED

Domaci bendovi


sherman

Recommended Posts

^ napravili su stvarno dobru bezvezariju u celosti, ne kontam šta je bila poenta. 

 

ovo je već mnogo bolje, a i simpatičan spotić. 

 

uf ako nesto mrzim, to su spotovi sa lokalnim poluselebrtijima koji se smenjuju i silno zabavljaju.

iako su mi mikiji prilicno simpa i likovi i bend

Link to comment

meni onaj mešap skroz gotivan, a ovi što skaču po saloncu transfer. možda i stvar nije ali bi definitivno bilo bolje da nema spota. za pesmu i ceo svet.

Link to comment

meni onaj mešap skroz gotivan.

 

Ima covek nekoliko slicnih kombinacija. Nisam hteo da se raspravljam sa badom, ali treba stvarno ganglija i neurona da se nadju dve pesme koje bi se tako dobro uklopile. No, lako je ispljuvati. NIje da cu ponovo pustiti te mashupove, ali su mi ideja i realizacija stvarno za pohvalu.

Link to comment

Ima covek nekoliko slicnih kombinacija. Nisam hteo da se raspravljam sa badom, ali treba stvarno ganglija i neurona da se nadju dve pesme koje bi se tako dobro uklopile. No, lako je ispljuvati. NIje da cu ponovo pustiti te mashupove, ali su mi ideja i realizacija stvarno za pohvalu.

pa to, ok je fora na nivou fore, al nije da bih ikad to pustio duze od 20 sec.

u slucaju da je i autor na isti nacin razmisljao, a verujem da jeste, buduci da se ipak radi o najboljem i najznacajnijem bendu svih vremena iz ovog dela sveta.

Link to comment

Poslednjih godina sve vise razmisljam o klincima koji otkrivaju muziku. Posto mi je posao takav da radim sa njima, na zalost znam sta slusaju i muka mi je. Uredno slusaju najgore djubre narodne muzike devedesetih. Jbg, nakon takvih iskustava i ovo dodje kao osvezenje. Da je fora na nivou fore, jeste. Meni je sjajno kako je to uklopio, ali nakon prvog slusanja ne sledi drugo jer nema vise sta da se cuje. Ali nekako se nadas da ce bar jedan klinac biti zainteresovan i cackati malo dublje ili ce ovo posluziti nekome kao inspiracija da napravi nesto bolje. Sto se nas tice, o Sarlu je svaka prica izlisna. Ali svake godine stizu nove generacije. Da li smo za njih samo matorci koji slusaju neku svoju muziku koju sebicno cuvaju za sebe ili treba i ovakvim likovima dati sansu jer kombinuju muziku koja je nama bliska sa.necim sto je blisko novim generacijama? Jbg, ko je tu u pravu tesko je reci. Pustis, pa ako se ne svidja delete, ako ti se svidja malo zastanes. Pa i.mi smo starijim generacijama bili cudni. Secam se progresivaca koji su dolazili na berzu ploca devedesetih i podmesljivo nas gledali kako nosimo ploce Sonic Youth, Pixies, Fugazi, Dinosaur Jr, Husker Du i slicnih. Da ne govorimo o plocama Dr. Spire, D. Kicme i Obojenog programa. Ali to je njihovo misljenje. Ne bih da budem takav.

Link to comment

super fora za podijum, za to mash up i sluzi. dva hita spojena, nemojte reci da Sarlova stvar nije hit nego neki skriveni biser. jbga u selu raja voli da im dj pusta ono sto su vec culi milion puta, retki su beskompromisni djevi (mada ih sve vise ima kod nas) koji ce da ako dodje do toga da treba/zele da puste hit upakovati ga ovako ili samo nadraziti marvu sa 20 sekundi istog u mixu. gazde klubova ce im mozda doci i reci da bi trebali samo to da pustaju :D

ima super klinaca, vole dobru muziku, prate novu a u isto vreme rudare i staru, da li preko semplova ili preko interneta ili bratovih/caletovih ploca. nema dobre muzike na radiju? pa ok, svi imamo internet i okean radio emisija koje ne moras cak ni uzivo da pratis.

a ko to od nas nije trazio madlibove semplove i na taj nacin dolazio do nepoznatih bisera svetske muzike?

 

 

zalim ljude koji su toliko lenji i zadrti da recimo poslusaju A Tribe Called Quest i posle toga krenu u slusanje sta je ekipa semplovala.

Evo Brke i Shvabe representing musica domestica:

 

od dece koja nisu cula za Sarla gora su mi deca koja bi sada na svakoj zurci slusala Niko kao ja i ostale stare izlizane hitove.

Edited by maheem
Link to comment

Evo Brke i Shvabe representing musica domestica:

 

od dece koja nisu cula za Sarla gora su mi deca koja bi sada na svakoj zurci slusala Niko kao ja i ostale stare izlizane hitove.

 

OK je disco not disco al bolji je techno yes techno :fantom:

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...