Jump to content
IGNORED

Domaci bendovi


sherman

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Silente

 

Mravi

 

Ali, ipak je Ništa, ali logopedi neprevazidjeno medju funny names, a tako je i počela ova priča.

 

Me likey

 

 

Link to comment

Negde će neko, nekada napraviti dobru analizu kako je i zašto Borislav Đorđević sebi dozvolio takav pad i kako od 1990. i albuma "Koza nostra" nije uspeo da snimi ništa iznad mediokritetskog proseka.

  • +1 4
Link to comment

Trebao je kao što je negde bilo planirano i šta naziv albuma implicira, da "Labudova pesma" bude taj poslednji album makar RČ kao takve. A Borislav da se samostalno blamira sa malim Knindžom ili kojim je već kretenom pravio one neke baljezgarije.

 

Na "Njihovim danima" je možda zaista na momente zaličio na sebe starog, a takvih je par trenutaka bilo i na "Zbogom Srbijo". Ali samo mali fragmenti.

Link to comment

Meni već poslije Buvlje pijace nije to to, jednostavno nisam uživao u ful albumima (do tad su mi svi odlični od prve do zadnje pjesme), poslije toga samo bljeskovi u pojedinim pjesmama, ali nije više bilo ni tog grča u pjevanju koji je odlično odslikavao taj duh koji je BČ donio iz Čačka u BG, meni su prva 4 nešto posebno, a poslije devedesetih to više nije taj bend. 

  • +1 3
Link to comment
"Njihovi dani" su odlični, a na drugim albumima izašlim u tim periodu ima poneka dobra pesma.
 
[mention=295]Frank Pembleton[/mention]
Baci neki link za takve komentare.

Njegov FB gde je linkovao ovaj tekst



....shiit has hit the fan.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...