Jump to content
IGNORED

The Boss


Mp40

Recommended Posts

organizatori ladno iskljucili zvuk na kraju koncerta zbog prekoracenja dozvoljenog vremena. propisi su propisi! :isuse:http://www.dailymail.co.uk/debate/article-2174128/Pulling-plug-Springsteen-McCartney-ultimate-killjoy-act--dont-officials-know-meaning-fun.html?ito=feeds-newsxmlhttp://www.guardian.co.uk/world/feedarticle/10337480ja jos uvek nisam u stanju da zamislim da je ovako nesto moguce a ne da pomislim da se zaista desilo.
a evo i nastavkaBruce Springsteen hits back at London gig silencingAfter opening with Twist And Shout, his second song of the night was a cover of The Clash's I Fought The Law.Springsteen also held up a sign which read "Only the Boss says when to pull the plug" while wheeling on a huge on/off switch before playing Dancing in the Dark.http://www.bbc.co.uk/news/entertainment-arts-18868086car :D mada... i dalje mi nije jasno...
Link to comment

I Fought The Law nije Klešova pjesma, a vidim ni u članku ne piše. Možda su skontali pa ostavili samo da je cover.

Link to comment
I Fought The Law nije Klešova pjesma, a vidim ni u članku ne piše. Možda su skontali pa ostavili samo da je cover.
khm... da pojasnim... springsteen je imao gig u hyde parku u londonu. na kraju koncerta kao kulminacija na binu izlece mccartney (nikad ranije nisu svirali zajedno) da bi odsvirali par stvari zajedno i spektakularno zavrsili nastup. pred sam kraj svirke im organizatori ladno iskljuce struju jer su prekoracili 10.30 termin do kojeg je dozvoljena buka. ALI LADNO!!! prekinuli su ih dok su svirali twist adn shout. nastavak - dublin - car izlazi na binu i krece gig sa twist and shout! druga stvar - I fought the law! :Hail: e,da, pise negde u clanku da je stvar obrada clash-a al ovde to nije bitno.edit - kreten! izvini, sve sam pogresno ukapirao. bolid! ne citam ono sto pise... ne pise osim gore da je stvar kles al realno, ne ide se ovde u sitna crevca. pri tom sam ladno razumeo da si se pitao sto je svirao bas to... izvini jos jednom. bolid! Edited by adam
Link to comment
Nils Lofgren: 'I Don't Know If Americans Can Handle a Three-and-a-Half Hour Show"E, ovo:

Basically, this is something that has not changed since I joined the band 28 years ago.

At the end of every show, I remain exhausted and exhilarated. I'm completely tired and wired … wound up like a top and exhausted. Appropriately. We're covering a lot of emotional territory. One of the things I kind of love about Bruce is that he wants you to feel the deep kind of songs that might bring a tear to your eye and really make you feel some uncomfortable things, but are important things not to dodge.

At the same time, it's just as valuable and critical that you have the foolishness and silliness and the hilarity of rock & roll in the same evening. It's a very complex range of songs, and one type without the other would not be a good night. Certainly if you're an artist that only writes tragic songs or dark songs – or only happy songs and silly things – well then that's your show, I guess. But someone who does the whole scope, that's a very smart, correct, appropriate use of a great body of work.

Read more:

http://www.rollingstone.com/music/news/nils-lofgren-i-dont-know-if-americans-can-handle-a-three-and-a-half-hour-show-20120719#ixzz21TBg3veO

je i moj utisak posle Praga i Becha.
Link to comment

U istoriji idiotskih odluka vezanih za raznorazne koncerte, ova je verovatno najidiotskija. Steta sto tog mamlaza nije zveknula struja.Steven: ‘English cops may be the only individuals left on earth that wouldn't want to hear one more from Bruce Springsteen and Paul McCartney! :Hail:Edit:Pre 24 godine u Minhenu su isto svirali jako dugo, ja vise nisam mogao da stojim. I u jednom trenutku Nils, kao, pokazuje Bruceu koliko je sati i da je bilo dosta. I Bruce mu skine sat sa ruke i baci ga u masu. Narod je poludeo...i svirali su jos pola sata... secam se da je u tom poslednjem setu bila Twist and Shout cool.gifNils.... :Hail: :Hail: :Hail: :Hail:

Edited by The Ghost
Link to comment

The July 27 and 28 shows in Gothenburg’s Ullevi Stadium mark the biggest concert event ever in the history of Northern Europe, with attendance passing 130,000 people.http://www.youtube.com/watch?v=r8qpTL1wxGQ&feature=player_embedded#!Obozavam ovu stvar....ajoj, kakva noc...blago ljudima koji su bili tamo. Siguran sam da ce pamtiti koncert ceo zivot.Komentar na YT:Bruce has always been the only shrink I need, I had a problem, he wrote a song and fixed it. :Hail:

Edited by The Ghost
Link to comment

Za Drive all night sam izuzetno emotivno vezan. Ova verzija je savršena. Jeste da nema Klarensa i nekako saksofon ne zvuči dovoljno emotivno, ali je upadljivo kvalitetnije odsvirano nego što bi to klarens uradio.Atmosfera kad se popale mobilni na prepunom stadijumu i osetite se kao da ste sitna zvezda u univerzumu u kome je bitan samo brus koji peva o tome kako smo svi nekada radili neke banalne stvari kako bismo iznenadili voljenu osobu, je trenutak koji moze promeniti život.Koncerti u geteborgu su bili jedini o kojima sam ozbiljnije razmisljao na ovoj tuneji. Ipak ne otiđoh i očigledno da ću život provesti u kajanju zbog toga. Inače koncert nakon ovog, u Finskoj je trajao 4 sata ! Zapravo trajao je i duže jer je Brus nekih dva sata pre početka izašao na binu i solo akustičnim setom počastio najvernije fanove.Ova turneja je očigledno bila nesto posebno. Zavidim vam svima koji ste bili i otvoreno vas mrzim.

Edited by BornToRun
Link to comment
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Sledece godine bruce u Riu na festivalu Rock in Rio, takodje i Meksiko Siti potvrdjen. A na leto opet evropska turneja. Ajmo Beograd !

Edited by BornToRun
Link to comment
Sledece godine bruce u Riu na festivalu Rock in Rio, takodje i Meksiko Siti potvrdjen. A na leto opet evropska turneja. Ajmo Beograd !
To, pa da se mre lagano...Послато са U8815 користећи Тапаток 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...