Jump to content
IGNORED

The Boss


Mp40

Recommended Posts

Sad mi ortak poslao SMS da je Boss izjavio da bi voleo da svira u Srbiji. Vest je iz Blica, ali ja na sajtu nisam mogao da nadjem. Danas nije 1. april? :lol:

Link to comment

Unplugged u Zadruznom domu. Odsvirace kompletnu Nebrasku :lol: "Na pitanje obozavatelja iz Srbije kada ce posetiti nase krajeve, velikan je odgovorio...""Nesumljivo je da je Springstinova armija obožavatelja u našoj zemlji ogromna..." :isuse:

Link to comment

Ovakav tekst su mislim pustali i na prosloj turneji isto ova dva maga sa pricom "ko ce to da pokrije".Mislim da je cak za prosli put u stvari bio problem "bankarskih garancija"...Ma nema sanse da ovi nasi lihvari i derikoze organizuju to...

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
http://www.youtube.com/watch?v=QdvkEt-UXMUПре нешто мање од месец дана бејасмо жена и ја на овом концерту, чекање дуго 25 година се завршило. Првих пола сата ја сам преплакао. Феноменалан избор песама фокус на последњем и на Darkness, ништа сувишно, човек потпуно невеоватне позитивне енергије. Негде после после 2.5 сата свирке, каже он публици где сте кренули ми смо тек почели и одсвира још 45 минута. Ја не могу да замислим какви су концерти били ономад током Born in the USA турнеје. Да могу ишао бих у Трст кад будему Јевропи. Дефинитивно најбољи концет мајстор кога сам гледао и то барем за класу.
Link to comment
  • 2 weeks later...

Pre nekoliko godina u Milanu isto zena i ja...moj prvi Bruceov koncert posle Minhena 1988...i kad je izasao i poceo da prasi Summertime Blues, ja krenuo da placem kao dete...matori konj. Moja zena ne moze da veruje, kaze sta ti je, a uhvatila me neka tuga, setio sam se svega, jebenih 90-tih, rata...ma sve mi se skupilo.Sjajna prica.http://www.scottwfedor.com/thursday-%E2%80%93-4192012/

Link to comment

Pozdrav, idem na Springstinov koncert u junu u Trst. Zanima me sta mogu da ocekujem od setliste?Ono sto zaista volim u celini pocinje albumom "Darkness on The Edge Of Town" a zavrsava se sa "Tunnel Of Love". Volim naravno i pesme sa drugih albuma, ali ove albume izmedju ova dva obozavam u celini. Koliko cu cuti svojih omiljenih pesama? Nadam se da ce barem biti "The River", "Bobby Jean", mislim da ne mogu da se nadam svojoj omiljenoj jos od detinjstvav "Tougher Than The Rest".

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...