Jump to content
IGNORED

The Boss


Mp40

Recommended Posts

Da jebe oca, zasto me niko nije podsetio? angry.gif Valjda nije kasno, upravo se pakujem za put u pizdu materinu i tamo sam sutra. Aj videcu, ako stignem do prodavnice sa sarenim artijama pre leta, dobices primerak. Ako ne, poslacu postom kad se vratim u Dembeliju.
Ajd ako šalješ može još jedan komad...
Link to comment
  • 2 months later...
Bruce Springsteen napokon dolazi u Zagreb?Ako pregovori između menadžera Brucea Springsteena i hrvatskih koncertnih promotora Lupa promocije urode plodom, The Boss bi napokon, nakon silnih godina iščekivanja, trebao nastupiti u Zagrebu!Budući da Lupa promocija gaji hvalevrijedan običaj da o takvim stvarima ne razgovara u javnosti dok ugovor nije potpisan, ovu nam vijest nisu željeli definitivno potvrditi. Ali...- O tome vam ne mogu ništa reći. Ne mogu tu vijest niti potvrditi, niti demantirati. Javnost ćemo obavijestiti kad sve bude riješeno - rekla je Maja Valjak iz Lupe.Na Springsteenovoj službenoj stranici još nema rasporeda njegovih sljedećih nastupa, što znači da itinerar nije kompletiran. No, iz izvora bliskih menadžmentu Lupe doznajemo da je datum oko kojega razgovaraju sa Springsteenovim ljudima navodno već početkom sljedeće godine. ( I. M.)
Link to comment
Bruce Springsteen napokon dolazi u Zagreb?Ako pregovori između menadžera Brucea Springsteena i hrvatskih koncertnih promotora Lupa promocije urode plodom, The Boss bi napokon, nakon silnih godina iščekivanja, trebao nastupiti u Zagrebu!Budući da Lupa promocija gaji hvalevrijedan običaj da o takvim stvarima ne razgovara u javnosti dok ugovor nije potpisan, ovu nam vijest nisu željeli definitivno potvrditi. Ali...- O tome vam ne mogu ništa reći. Ne mogu tu vijest niti potvrditi, niti demantirati. Javnost ćemo obavijestiti kad sve bude riješeno - rekla je Maja Valjak iz Lupe.Na Springsteenovoj službenoj stranici još nema rasporeda njegovih sljedećih nastupa, što znači da itinerar nije kompletiran. No, iz izvora bliskih menadžmentu Lupe doznajemo da je datum oko kojega razgovaraju sa Springsteenovim ljudima navodno već početkom sljedeće godine. ( I. M.)
Jeste a mi da se radujemo sto Parni Valjak ima rasprodatu arenu angry.gif
Link to comment

Pa sto se Srba tice, veliki mu je i Dom sindikata. Prosli put je u Bec islo pet autobusa iz ZG, u njima ja i jos jedan decko iz Srbije.Vidim da Lupa dovodi Stinga, daj boze da se i ovo ostvari. Bas pre neki dan kazem Bornu da bi bilo super da dodje u Zg ili Ljubljanu.Inace, skinuo sam The Promise, kvalitet slike nije nesto, ali ko da ceka set. Jako slican koncept Born to Run, neki snimci su pravo blago, npr. kada band vezba u Bruceovoj kuci, Steve bez marame i sa kosom...Bruce i Steve pevaju na klaviru Talk To Me, Patty i dalje cuva kasetu sa Becouse the Night, koju joj je dao Bruce...Odgledas ovo i posle 33 godine pocnes da kapiras neke pesme sa Darknessa. Sto je nazanimljivije, on je za svaku koja se nasla na ploci odbacio jos deset. thepromiseavi000853586.jpgthepromiseavi002428893.jpgthepromiseavi002629059.jpg

Edited by The Ghost
Link to comment
Pa sto se Srba tice, veliki mu je i Dom sindikata. Prosli put je u Bec islo pet autobusa iz ZG, u njima ja i jos jedan decko iz Srbije.Vidim da Lupa dovodi Stinga, daj boze da se i ovo ostvari. Bas pre neki dan kazem Bornu da bi bilo super da dodje u Zg ili Ljubljanu.Inace, skinuo sam The Promise, kvalitet slike nije nesto, ali ko da ceka set. Jako slican koncept Born to Run, neki snimci su pravo blago, npr. kada band vezba u Bruceovoj kuci, Steve bez marame i sa kosom...Bruce i Steve pevaju na klaviru Talk To Me, Patty i dalje cuva kasetu sa Becouse the Night, koju joj je dao Bruce...Odgledas ovo i posle 33 godine pocnes da kapiras neke pesme sa Darknessa. Sto je nazanimljivije, on je za svaku koja se nasla na ploci odbacio jos deset.
Jel to torent...Nego gledam ovaj London Calling Live...Gazda je mator al se zabavlja i dalje.... :Hail: :Hail: :Hail:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...