Jump to content

The Boss


Mp40

Recommended Posts

bas razmisljam... ladno nema nekog dobrog, jaceg tribute albuma BSu! Punk tribute to the boss bio bi super jer je brdo nove amerske punk/indie scene bas pod uticajem!! Zamisljam samo Gaslight Anthem, Against me, Hold Steady, OWTH, HWM i ostale (koji su svi snimili ponesto od Brusa) da snima nesto novo i namenski za tribut album. It's a seller!
Nema brate! :isuse: Mogli bi se i Marah i Arcade Fire malo potruditi...
Link to comment
linkOvde se moze poruciti novi DVD sa Hyde Park majcom i posterom. Poster nije sa Hyde Parka. cini mi se RDS Dublin u pitanju. A po Brusovoj frizuri bi rekao da je Magic turneja a ne WOAD. Sto mi i odgovara jerbo sam tad bio u Dablinu.
Link to comment
linkOvde se moze poruciti novi DVD sa Hyde Park majcom i posterom. Poster nije sa Hyde Parka. cini mi se RDS Dublin u pitanju. A po Brusovoj frizuri bi rekao da je Magic turneja a ne WOAD. Sto mi i odgovara jerbo sam tad bio u Dablinu.
Ima li koje mjesto gdje nisi bio? cool.gif (ne, to zavist ne govori iz mene, oznako iz znatiželje pitam...)
Link to comment

Sinoć sam nakon dužeg vremena čitala novosti na Backstreets i zaprepastila sam se vidjevši Brucea na stageu s Lady Gagom i Elton Johnom i još nekim cirkusantima. To Sting organizirao neki event za spas šuma i pozvao sve i svakog. Vidjeti Brucea s takvom ekipom bilo je ko prst u oko, taj Sting nema stila niti smisla ni za što, nemam pojma što Bruce vidi u njemu da se druži s njime?? Vjerojatno ga je Sting pozvao da uveliča prigodu, a Bruce nije imao srca odbiti, ali ako je i za spas šuma, previše je.... :isuse:

Link to comment

Ovo je za mene najbolji thread koji se može zamisliti:http://www.backstreets.com/btx/viewtopic.php?f=3&t=201215Odmah iza njega je ladies thread, ofkors. :D

Link to comment
Ima li koje mjesto gdje nisi bio? cool.gif (ne, to zavist ne govori iz mene, oznako iz znatiželje pitam...)
Nema !! Ali na zalost na koncertu sa postera nisam bio. Ipak nije dablin u pitanjuedit- u stvari mozda sam bio ali za sad ne mogu da prepоznam stadion cool.gif Edited by BornToRun
Link to comment
Nema !! Ali na zalost na koncertu sa postera nisam bio. Ipak nije dablin u pitanjuedit- u stvari mozda sam bio ali za sad ne mogu da prepоznam stadion cool.gif
Hm, poster je baš mogao biti i malo bolji....Bruce snimljen s pozadine, trebali su dodati još jednog snimljenog s prednje strane, pa da svi ukusi budu zadovoljeni!
Link to comment
Hm, poster je baš mogao biti i malo bolji....Bruce snimljen s pozadine, trebali su dodati još jednog snimljenog s prednje strane, pa da svi ukusi budu zadovoljeni!
to ti je najlegendarnije dupe roka. mora od pozadi :lol:
Link to comment
to ti je najlegendarnije dupe roka. mora od pozadi :lol:
Good point, BTR, ali ta slika nije reprezentativna za prikazivanja njegove pozadine, pada mi na pamet barem stotinu boljih!
Link to comment

Ima tu ona izjava:Ceo dan sam proveo sa najboljim fotografom (Eni Lebowic) koji se mogao naci, slikan odavde, odande i najbolje od svega je slika moje guzice :D :D :D

Link to comment

Oh, hvala, BTR, potrudio si se, svaka čast! :D :D Imalo bi se tu još štošta za pokazati, no, čemu da stavljam slike samoj sebi, vjerujem da muške kolege to ne zanima baš previše (doduše, nikad ne znaš :P )Uglavnom, BITUSA cover je ZAKON! cool.gif Sticky Fingers Rolling Stonesa se može sakriti pred time...

Link to comment

malo nepotvrdjenih glasina sa fejsa ne moyee da skodiI hesitate to post this kind of speculative material but it comes from someone on Facebook who is at the Rock and Roll HoF Springsteen event in Cleveland.Toby Scott appeared yesterday and according to her said:* to expect new Bruce material by the end of the year* that he wasn't talking about Darkness 30 but new material* that Bruce is in the recording studio on an almost daily basis and there are "enough unreleased songs to put out one album a year for the next 40-50 years"The source is a genuine fan - not someone likely to make this up.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...