Jump to content

The Boss


Mp40

Recommended Posts

Koja Bruceova pjesma ima najviše covera, zna li itko?Danas sam malo slušala Tougher Than The Rest i otkrila sam je u par verzija, počevši sa Cher (nemam pojma kak to zvuči, sigurno neki cirkus?), preko Everything But The Girl (ima netko link za to, baš me zanima kako zvuči), i zatim meni najdraži sektor - country, ofkors! cool.gif - gdje su spomenutu pjesmu otpjevali čak preko nekoliko puta i to: rodeo jahač Chris LeDoux (meni zvuči jako dobro), zatim country kraljica Emmylou Harris (nije loša, ali mi se nekako ne sviđa što je onaj znamenti guitar solo u sredini pjesme zamjenjen klavirom, e to ne ide baš!), te southern rock country zvijezda Travis Tritt (koji ima malo pretvrdi glas za tako osjećajne pjesmice). Sve u svemu, album Tunnel Of Love je omiljen među kaubojskom nacijom! cool.gif
http://www.youtube.com/watch?v=tZHxkIkCVbE
Link to comment

Ne racunajuci naravno ovo

A Tribute to Bruce Springsteen1 57 Channels (And Nothin' On) Teddy "Zig Zag" 2 Born in the U.S.A. Eric Rigler 3 Cover Me Shane Torrel 4 Dancing in the Dark Shane Torrel 5 Glory Days Shane Torrel 6 Hungry Heart Mike Love 7 I'm on Fire Little Milton 8 Into the Fire Shane Torrel 9 Paradise Shane Torrel 10 Pink Cadillac Shane Torrel 11 Streets of Philadelphia Bob Khaleel 12 You're Missing Shane TorrelBadlands - A Tribute to Bruce Springsteen's Nebraska 1 Atlantic City Hank III 2 Highway Patrolman Dar Williams 3 I'm on Fire Johnny Cash 4 Johnny 99 Los Lobos 5 Mansion on the Hill Crooked Fingers 6 My Father's House Ben Harper 7 Nebraska Chrissie Hynde and Adam Seymour8 Open All Night Son Volt9 Reason to Believe Aimee Mann and Michael Penn10 State Trooper Deana Carter11 Used Cars Ani DiFranco

Ali ova mi je ne najbolja ali me pomera...http://www.youtube.com/watch?v=XdUyumtEosE

Link to comment
Ne racunajuci naravno ovo

A Tribute to Bruce Springsteen1 57 Channels (And Nothin' On) Teddy "Zig Zag" 2 Born in the U.S.A. Eric Rigler 3 Cover Me Shane Torrel 4 Dancing in the Dark Shane Torrel 5 Glory Days Shane Torrel 6 Hungry Heart Mike Love 7 I'm on Fire Little Milton 8 Into the Fire Shane Torrel 9 Paradise Shane Torrel 10 Pink Cadillac Shane Torrel 11 Streets of Philadelphia Bob Khaleel 12 You're Missing Shane TorrelBadlands - A Tribute to Bruce Springsteen's Nebraska 1 Atlantic City Hank III 2 Highway Patrolman Dar Williams 3 I'm on Fire Johnny Cash 4 Johnny 99 Los Lobos 5 Mansion on the Hill Crooked Fingers 6 My Father's House Ben Harper 7 Nebraska Chrissie Hynde and Adam Seymour8 Open All Night Son Volt9 Reason to Believe Aimee Mann and Michael Penn10 State Trooper Deana Carter11 Used Cars Ani DiFranco

Ali ova mi je ne najbolja ali me pomera...http://www.youtube.com/watch?v=XdUyumtEosE

Velja, imaš peticu iz zalaganja! :D :wub:Ovaj zaljubljeni smajlić nije naravno namijenjen ovoj dami na slici, nego tome što si me podsjetio da postoji čak i cijeli album Bruce covera, skroz sam to bila smetnula s uma....No, da ne bi bilo zabune, ipak je on The Boss, the one and only, i njegove pjesme najbolje zvuče iz njegova grla, jasno uz pomoć ESB! OK, dobre su bile i uz Sessions Band. cool.gif
Link to comment
ponovo specijal Uncut-a o Brusu. Valjalo bi ga nabavitispringsteen_umg.jpg
Nisam ga našla u Zagrebu (baš ću pogledati da se možda nije pojavio u međuvremenu), pa sam ga dobila iz UK, nije loše, iako bih voljela da ima više intervjua, jer Bruce uvijek tako pametno zbori! :wub: Eto, na primjer, prva rečenica u prvoj recenziji me odmah oborila s nogu, Bruce kaže:You've got to be able to see yourself for what you are, not until then can you be what you want to be.
Link to comment

Kad je to izašlo?edit: nađoh - DUE 27th APRIL 2010Gledao sam danas u Platoovoj (valjda) onoj radnjici u Vasinoj (časopisi, torbe...). Imaju martovski, majski i junski broj i nijedan nije ovaj.Možda može da se naruči taj specijal, ne pitah?

Edited by MachineGunEtiquette
Link to comment
Kad je to izašlo?edit: nađoh - DUE 27th APRIL 2010Gledao sam danas u Platoovoj (valjda) onoj radnjici u Vasinoj (časopisi, torbe...). Imaju martovski, majski i junski broj i nijedan nije ovaj.Možda može da se naruči taj specijal, ne pitah?
Ajd ako neko naruci nek javi...
Link to comment

Ja sam imao pre koju godinu pretplatu za Uncut tako nije problem za slanje u Srbiju. e sad ne znam kako ide sa pojedinacnim brojevima. treba im sibnuti mejlPreko platoa da porucujes kostace nesto bolesno puno.Kupio sam U2 specijal prosle godine i zaista vredi imati, cak i za nefanove.Analiza svih albuma, svih pesama, kompletne karijere i to sve za nekih 5 funti. jedino sto me iritira je pretenciozni engleski koji forsiraju u Uncutu.

Link to comment

bas razmisljam... ladno nema nekog dobrog, jaceg tribute albuma BSu! Punk tribute to the boss bio bi super jer je brdo nove amerske punk/indie scene bas pod uticajem!! Zamisljam samo Gaslight Anthem, Against me, Hold Steady, OWTH, HWM i ostale (koji su svi snimili ponesto od Brusa) da snima nesto novo i namenski za tribut album. It's a seller!

Link to comment
Jean pankrok kaver
Vidi, tek sa mi postade jasno da je Surrender savršena punk stvar! Tko zna što bi se tek dalo napraviti od The Ties That Bind ili I'm A Rocker ili You Can Look... :D
Link to comment

Hm, misim das se nešto pojebo kod OWTH, no nebitno.Ima na Bossovom jubito kanalu ceo taj serijal Hangin' Out On E Street; fellow punk rawkahz:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...