Jump to content
IGNORED

The Boss


Mp40

Recommended Posts

sad sam video imas karte za subotu i nedelju u paketu
Hvala ti za info! Nisam 100% siguran da ću biti u Londonu taj dan, tako da ne bih da bacam pare unapred.
Link to comment

04. 06. 1984. - na današnji dan prije 25 godina je svjetlo dana ugledalo ovo djelo:bitusa.jpgi nakon toga više ništa u mojem tada 12-godišnjem životu nije bilo isto! :)

Link to comment

Prvo da pozdravim sve! Imam dvaes' dve godine, sviram kontrabas u rockabilly bendu i ne potpuno aktivno slusam Bossa ceo zivot (cale doneo iz USA "Tunnel of Love" jos kad sam bio beba). U poslednje vreme ga sve vise i vise slusam. Nebraska, The River, Tunnel of Love i Born in the USA su mi najdrazi albumi.Planiram da idem na koncert Bossa u Bec, petog jula i zanima me, posto u Becu nije svirao dobrih 6 godina, da li ce se set lista menjati u odnosu na ova tri koncerta koja je do sada odrzao u evropskom delu turneje a gde je bio redovniji? Drago mi je da svira Johnny 99 i Bobby Jean skoro na svakom koncertu ove godine ali me zanima da li postoji sansa da cujem The River, Brilliant Disguise ili mozda Tougher Than The Rest?

Link to comment
Prvo da pozdravim sve! Imam dvaes' dve godine, sviram kontrabas u rockabilly bendu i ne potpuno aktivno slusam Bossa ceo zivot (cale doneo iz USA "Tunnel of Love" jos kad sam bio beba). U poslednje vreme ga sve vise i vise slusam. Nebraska, The River, Tunnel of Love i Born in the USA su mi najdrazi albumi.Planiram da idem na koncert Bossa u Bec, petog jula i zanima me, posto u Becu nije svirao dobrih 6 godina, da li ce se set lista menjati u odnosu na ova tri koncerta koja je do sada odrzao u evropskom delu turneje a gde je bio redovniji? Drago mi je da svira Johnny 99 i Bobby Jean skoro na svakom koncertu ove godine ali me zanima da li postoji sansa da cujem The River, Brilliant Disguise ili mozda Tougher Than The Rest?
Dobro nam dosao. :) U ovom teskom trenutku potreban nam je svaki bossov fan.Za set listu ne zna niko sem njega. Za river postoji dobra sansa, za Brilliant Disguise mala a za Tougher Than The Rest jos manja.Ide u bec i par ljudi sa ovog foruma pa mozes da se sa njima organizujes.ps cuvaj se kobnog zelaje taj ti ne voli Brusa
Link to comment
Prvo da pozdravim sve! Imam dvaes' dve godine, sviram kontrabas u rockabilly bendu i ne potpuno aktivno slusam Bossa ceo zivot (cale doneo iz USA "Tunnel of Love" jos kad sam bio beba). U poslednje vreme ga sve vise i vise slusam. Nebraska, The River, Tunnel of Love i Born in the USA su mi najdrazi albumi.Planiram da idem na koncert Bossa u Bec, petog jula i zanima me, posto u Becu nije svirao dobrih 6 godina, da li ce se set lista menjati u odnosu na ova tri koncerta koja je do sada odrzao u evropskom delu turneje a gde je bio redovniji? Drago mi je da svira Johnny 99 i Bobby Jean skoro na svakom koncertu ove godine ali me zanima da li postoji sansa da cujem The River, Brilliant Disguise ili mozda Tougher Than The Rest?
OVDE mozes da vidis set liste sa ove turneje...BTW, idem i ja u Bec, ali organizovano iz Zagreba.
Link to comment
Dobro nam dosao. :) U ovom teskom trenutku potreban nam je svaki bossov fan.
Kakav teški trenutak, misliš na recesiju i to?Nije valjda da ljudi u teškim trenucima prestanu slušati muziku, možda je upravo obratno.
Link to comment

Jučer sam još jednom gledala Super Bowl nastup, ali nikako da mi sjedne.Sve je pretjerano i svega ima previše - znam da je to tako u televizijskim događajima takvog kalibra - i baš me zanima jel se Bruceu isplatilo spustiti na taj Las Vegas nivo, tj. koliko je publike privukao na svoje koncerte zahvaljujući tom nastupu.Vjerojatno je u pravu The Ghost kad kaže da Bruce želi dokazati koliko još vrijedi i možda ćemo se svi mi ponašati tako kad nam starost zakuca na vrata.No ipak?. Izvesti to tako da od samog sebe napraviš parodiju, nije li to malo previsoka cijena?Ako izbacimo iz cijele priče scenografiju, vatromete, publiku koja izgleda premahnito da bi bila prava, Pattinu frizuru i smiješno odjelo Big Mana, Bruce je i od samog sebe napravio cirkus, strpavši u 12 minuta sve svoje scenske trikove: penjanje na klavir, gimnastika s mikrofonom, klizanje na koljenima, ples s Big Manom, vratolomije s gitarom i, naravno, "Boss time" točka. Još je samo nedostajalo da izvuče zeca iz šešira i počne gutati plamen.No, sve se to isplatilo podnjeti samo da ga se opet vidi s njegovim legendarnim Telecasterom!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...