Jump to content
IGNORED

The Boss


Mp40

Recommended Posts

Zaista fantastično!!!PS. Pridružio nam se još jedan fan Brusa na onom drugom našem forumu :)
A i jedan sa endzone.rs foruma...BTW on je organizator i DJ online radija i pred SB je imao show posvecen gazdi....
Link to comment
Dovedite ih ovde.
Bring 'em home, bring 'em homeTo welcome our darlin' girls and boys :) Bacila sam oko na taj simpatični topic na forumu za stripove, jako dobro! Koliko sam shvatila, naš Freehold je Bruce Springsteen, je li tako? :) Pa nije to ni loša ideja, ovako posijati par topica na različita mjesta, i na svakom se nađe netko novi, i začas nas ima milijun. :D što se tiče ovih slikarskih djela, može li se ikoji drugi muzičar smatrati utjelovljenjem rock'n'rolla? Bruce je to i dušom i tijelom, i svakim svojim pokretom na sceni. OK, Elvis je Kralj, svaka njemu čast, s njime je sve počelo, ali u što se on s vremenom pretvorio, pa danas ga više pamte po onom blještavom Las Vegas kombinezonu nego po That's Alright Mama počecima.Bob Dylan? Rekla bih da mu nedostaje taj fizički aspekt. :) Robert Plant? Blizu, ali...Pete Thowshend?Ray Davis?John Forgerty?Keith Richards? Možda....Svaki od njih je genijalac na svoj način, ali Bruce objedinjuje najbolje od svakog od njih.
Link to comment
što se tiče ovih slikarskih djela, može li se ikoji drugi muzičar smatrati utjelovljenjem rock'n'rolla? Bruce je to i dušom i tijelom, i svakim svojim pokretom na sceni. OK, Elvis je Kralj, svaka njemu čast, s njime je sve počelo, ali u što se on s vremenom pretvorio, pa danas ga više pamte po onom blještavom Las Vegas kombinezonu nego po That's Alright Mama počecima.Bob Dylan? Rekla bih da mu nedostaje taj fizički aspekt. :) Robert Plant? Blizu, ali...Pete Thowshend?Ray Davis?John Forgerty?Keith Richards? Možda....Svaki od njih je genijalac na svoj način, ali Bruce objedinjuje najbolje od svakog od njih.
Ne mogu se sloziti za Elvisa i Dylana. Pridodajmo njima i momke iz liverpula i dobili smo sveto trojstvo s kojim se niko ne sme uporedjivati.Rekao bih da odma iza njih ide Bruce.
Link to comment
danas se moze besplatno skinuti
Jednom besplatno - uvek besplatno! To su pravila igre na internetu. Al' to nije bitno. Opasna stvar!
Link to comment
Bacila sam oko na taj simpatični topic na forumu za stripove, jako dobro! Koliko sam shvatila, naš Freehold je Bruce Springsteen, je li tako? :) Pa nije to ni loša ideja, ovako posijati par topica na različita mjesta, i na svakom se nađe netko novi, i začas nas ima milijun. :D
:) :D
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...