Jump to content
IGNORED

The Boss


Mp40

Recommended Posts

MAX ON TOURIn response to the many questions concerning the upcoming tour, the drummer on the small number of shows that Max Weinberg won't be able to appear at will be a brilliant young drummer from New Jersey named Jay Weinberg. Commenting on the situation, Bruce said: "Once again, I want to express my appreciation to Conan O'Brian, and everyone on his team, for making it possible for Max to continue to do double duty for both us and for him. We promise to return him in one piece."
prilicno sam iznerviran zbog ovoga.Kad su poceli sa prodajom karata naznacili su da ce Max biti tu i da je Conan voljan da ga pusta. sad druga prica ii pri tom zamena ce biti 19godisnji klinac !
Link to comment
the drummer on the small number of shows that Max Weinberg won't be able to appear
Sta znaci small number ? Ako je to koncert na kom cu ja biti onda je to ogroman broj za mene.
Link to comment
http://www.jutarnji.hr/kultura/glazba/clan...3,24,,157073.jlIma tu i jedan dio o Bruceu! Al ti novinari pišu baš svašta... :D Ako netko rock'n'roll shvaća kao materijalizaciju vjere, a rock-koncert kao čin religioznog ispunjenja sebe i publike kojoj se došao predati bez imalo zadrške, ako je za nekoga rock'n'roll pojam poštenja, bezgranične ljubavi, dobre zabave, seksualnog uzbuđenja, pražnjenja negativne i punjenja pozitivnom energijom, onda su to Bruce Springsteen i Angus Young. Iako su razlike između pjesama Brucea Springsteena i mnogo rudimentarnijih AC/DC (kojima kao da su na pameti samo rock, seks, pivo i gas do daske) velike, dodirnih točaka - kad je posrijedi koncert - barem je nekoliko, a najvažnija je predanost glazbi koja ih je zaludila kao klince.
Link to comment

Velja, konačno sam se uspjela pretplatiti na Bruce radio! Potrajalo je, ta prijava na PayPal je proces koji traje... I koje sad beneficije imam? :) Nego, Bruce se ošišao! Mora se istaknuti da dobro izgleda... :) A i ova gitara mu je zgodni modni detalj...bruce2009.jpg

Link to comment
Velja, konačno sam se uspjela pretplatiti na Bruce radio! Potrajalo je, ta prijava na PayPal je proces koji traje... I koje sad beneficije imam? :)
Poenta pretplate je da se podrzi radio. Kad se budes logovala na chat username ce ti biti u drugoj "pretplatnickoj" boji :)
Link to comment
Velja, konačno sam se uspjela pretplatiti na Bruce radio! Potrajalo je, ta prijava na PayPal je proces koji traje... I koje sad beneficije imam? :) Nego, Bruce se ošišao! Mora se istaknuti da dobro izgleda... :) A i ova gitara mu je zgodni modni detalj...
E pa to se pita PRE nego sto pljunes pare ;)Podrzala si BOSS RADIO!!!
Link to comment

Hteo sam se pocastiti jednom kartom za U2 u zagrebu, ali karta za fan pit kosta tricavih 240 eu. Bono nasisaj se .... sramota me sto sam uopste hteo da te gledam

Link to comment

Heh, danas ujutro se ovdje u Zg o ničem drugom ne priča nego o tim U2 kartama.Moja šefica uzela slobodni dan da stoji u redu.Ali kakav je to Bono svjetski dobrotvor kad ima tako skupe karte? Kakva hipokrizija, ne bih išla na taj koncert niti da mi netko plati. Sramota.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...