Jump to content
IGNORED

The Boss


Mp40

Recommended Posts

Ne znam kako vi, ali ja sam fan pjesme Born In The USA... Baš me zanima kakav koncertni repertoar će na ovoj turneji složiti Bruce, ako se ispostavi da će svirati BITUSA full band, kupujem karte.

Link to comment
Tko su ova dva mladića?
Valjda tri? Milan Mumin i Salvador Dali. Trećeg ne znam :)Uzgred, Mumin ima prelepu verziju Dancing in the Dark na odlicnom albumu obrada One Hunt (City records, 2002).n706513924_928351_8054.jpg Edited by Buck Naked
Link to comment
Uzgred, Mumin ima prelepu verziju Dancing in the Dark na odlicnom albumu obrada One Hunt (City records, 2002).
Konačno nešto pametno. Doduše Dancing in the Dark me nije oborila, ali album u celosti jeste. The winner takes it all (abba) i Hungry like the Wolf (duran duran) su fenomenalne. Neću više tako olako posezati za onom "pita se ne pravi od govana"...
Link to comment
Eto, danas sam prvi puta na springsteenradio.com, nisam znala da takva divota postoji, ali signature cijenjenog kolege VeljaGB je pravo prosvjetljenje. I upravo svira Incident iz Milana, 28.11.2007, bila sam tamo, ali uživo u onom divljem momentu niti ne shvatiš kako je pjesma genijalno izvedena!Ah, uživancija.
Drago mi je nisam uspeo da stavim baner sa sajta u sig bilo bi bas cool...Jesi pretplatnik ;) koji ti je nick?
Link to comment

Meni su doslovno sve pesme sa tog albuma fantastične. Shot Full of Love (Plava trava zaborava), Tuesday Morning (Pogues), Only When You Leave (Spandau Ballet), Only You (Yazoo), Martha (Tom Waits), The Winner Takes it All (ABBA), The Long and Winding Road (The Beatles) i Dancing in the Dark (Bruce Springsteen), ej! Yazoo i Spandau Ballet, ABBA i Pogues, The Beatles i The Gazda! Mumin car.

Edited by Buck Naked
Link to comment
Drago mi je nisam uspeo da stavim baner sa sajta u sig bilo bi bas cool...Jesi pretplatnik ;) koji ti je nick?
Upravo sam se prije pola sata logirala tamo, dancing mi je nick. Same neke žene na chatu... :) Čak su bile tako ljubazne da mi ispune muzičku želju, BITUSA live!
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...