Jump to content
IGNORED

The Boss


Mp40

Recommended Posts

Oh oh ohOpet svira Light Of The DayDa sad barem ne sjedim u ureduGrrrKad dođem doma, navinut ću volume na max i početi skakati(OK, vi me razumijete, nadam se) :) ... a u međuvremenu je već započela She's The One.... pa sad ti ostani normalan....

Link to comment
U2 u Zagrebu na maksimiru 10 avgusta sa nekom bolesno perverznom binom
Zar zaista?Vjerujem da će stadion biti pun.Ja doduše spadam u one rijetke koji ih ne slušaju, ali drago mi je ako dolaze, neka se ljudi provesele!
Link to comment
:Hail:Gde si skinula ovu fotku, ima li neki tekst?BTW, kupicu ovo. Nije neki kvalitet, ali lepo izgleda. Za svirucakanje po kuci.http://www.mitros-music.com/products/2475-...ffinity_Seri/3/
Kako je Bruce u zadnje vrijeme malo omekšao svoje medijsko/komercijalne stavove, tko zna, možda za koju godinu počnu proizvoditi Bruce Tele, s njegovim potpisom.Nekako mu taj potez i ne bih baš previše zamjerila.... :) The Ghost, ovo ti je potez godine! Gitara je prava bebica. Do jeseni ćeš već sigurno rasturati Because The Night, u najmanju ruku! :)
Link to comment

Po preporuci Borna skinuo sam The backstreet liner notes za Tracks. Sjajna stvar. Uradjeni su songfactsi za svaku pesmu i to u formatu koji odgovara originalnoj kutiji za Tracks.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...