Jump to content
IGNORED

The Boss


Mp40

Recommended Posts

Ljudi zapravo ne vole da slusaju o tome kako je neko dostigao svoju srecu.Vole da slusaju sve ostale varijante : kako neko sanja o sreci, kako se bori da dostigne srecu, kako mu je sreca za malo izmakla, kako je nesrecan itd.
Ne znam, možda je to i točno. Ali u tom slučaju bi blues trebao biti najpopularniji glazbeni žanr.Doduše, nedavno sam na telki čula da ako je čovjek okružen sretnim susjedima, ima 50% više šanse da i on bude sretan.
Link to comment
Kad već spomenuh Super Bowl, evo izuzetnog teksta (berem za fanove), ukoliko ga, naravno, već niste pročitali:(Brus u blog maniru priča o Super Bowl doživljaju).
Baš dobra stvar, sviđa mi se! Uf, da se Bruce odluči napisati memoare, koja bi to poslastica bila...! :) Ne samo sa stajališta sadržaja, nego i zbog stila pisanja, čovjek zna kak se piše, ne samo poeziju, nego i prozu, očito! :) Sviđa mi se to što se ne boji pokazati svoju ranjivost, vidi se da i njega muče iste brige i nesigurnosti kao i sve nas, samo, u malo drukčijem kontekstu. :) Kad je BTR pričao o prodaji u Americi nakon ovog nastupa i rekao da se prodaja nije ništa povećala tim nastupom, Bruce je očito imao drukčije nade: "The Super Bowl is going to help me sell a few new records, that's what I wanted because I want people to hear where we are today."PSDvije opservacije koje slobodno ignorirajte:1."I check my hair, spray it with something that turns it into concrete and I'm out the door."Aha, zato ima tak lošu frizuru u zadnje vrijeme...2. "I've got a nice pair of cowboy boots my feet look really good in"Ahh, my kind of man :D
Link to comment
Baš dobra stvar, sviđa mi se! Uf, da se Bruce odluči napisati memoare, koja bi to poslastica bila...! :) Ne samo sa stajališta sadržaja, nego i zbog stila pisanja, čovjek zna kak se piše, ne samo poeziju, nego i prozu, očito! :)
Doduse tu ne bi bilo nikakvih skandala, ljubavnica, intriga...
Link to comment

SINGLES"Working On A Dream"Country....... Peak........Weeks in ChartCroatia......... # 1 ............... 9Norway......... # 9 ............... 3Poland.......... # 12 ............. 10Switzerland.. # 31 ............. 3Sweden........ # 37 ............. 1Portugal........ # 39 ............. 2Italy.............. # 40 ............. 1Belgium (F).... # 48 ............. 1Spain............. # 53 ............. 1Netherlands.. # 65 ............. 2Canada......... # 91 ............. 1USA............... # 95 ............. 2....(sales 54,220)UK................. # 195 ........... 1

Link to comment

Bojim se da nam i onako slaba sansa da Brus poseti Srbiju sad deluje jos nerealnjije.Dakle exit dovodi madonu, karte za AC/DC se izgleda sjajno prodaju, tu je i jebeni depeshe mode, zatim smeo bih se opkladiti da ce i U2 doci na leto ili ovde ili u cg .Toliko skupih koncerata, ljudi su se vec istrosili.Nece moci da se isprati jos jedan veliki koncert,Pre ce biti ona varijanta da samo dodje i otvori exit.

Link to comment

23. sept. 1979. No Nukes koncert u Medisonu....Bruce je napunio 30. Gledao sam i ranije ovo i cini mi se kao da konzumirao nesto.Tu se desio i incident sa bivsom ribom.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...